LuckaSrnk
10.07.13,14:34
Ideme s priateľom do časti Primorsko, a nemám cestovný pas. Volala som aj do cestovky, Globtou, a povedali mi že pas mi ani netreba že mi stačí občiansky preukaz. Vie mi to niekto z Vás potvrdiť aby som sa nemusela obháňať kvoli pasu, lebo mi skončila platnosť :) ďakujem
lujza.j
10.07.13,14:48
arizona
10.07.13,18:26
Na reci cestoviek sa moc nespoliehaj, oni casto na poslednu chvilu zmenia trasu na tu lacnejsiu...zvacsa si to nenapadne daju do zmluvy, takze sa moc nenastazujes.aj nam sa stalo, ze od januara sme mali zaplatenu dovolenku,spoliehali sme sa na uvadzanu trasu . Tri dni pred odchodom nam milostivo oznamili, ze sa trasa meni,takze sme narychlo davali robit nove pasy, cim sa nam dovolenka riadne predrazila.
Viac info najdes v linkoch v tejto teme http://www.porada.sk/t197444-dolezite-informacie-pred-vycestovanim-do-zahranicia.html
barni15
11.07.13,19:17
v pohode môžeš na OP ja s nimi cestujem už tretí krát je to bez problémov tak to majú písané aj v pokynoch, ktoré Ti prídu po objednaní pobytu. Každý účastník je zodpovedný za platnosť svojho cestovného dokladu! Nezabudnite si so sebou
zobrať
platný cestovný pas alebo občiansky preukaz
(musí byť platný ešte minimálne 3
mesiace po opustení krajiny),
Ľubomír
14.07.13,09:06
Máš pravdu. Cestovanie na OP do Bulharska je bezproblemové.