mlulica
14.03.06,10:57
Potrebujem poradit v soft. POHODA PÚ ako spravne zadat technicke zhodnotenie majetku!

Ide o MV zakupene v roku 2004. V r. 2005 došlo k tech. zhodnoteniu - namontovane tazne zariadenie.

Postupujem nasledovne a ,,nejak" sa mi to nedari nastavit :

1. v poli Majetok sa nastavim na dane MV, ktore chcem tech,.zhodnotit
2. potom si otvorim majetkové operácie - tech.. zhodnotenie - zadam datum a sumu a ak chcem uložiť zmeny zobrazi sa mi text s polickom ,, Nie je mozne upravovať uz uzavrety rok ( podotykam, ze som nastavena v roku 2005, kedy k tech. zhod. doslo a rok 2005 este nemam uzavrety!)

Čo s tym, kde robim chybu???

Ďakujem ,, poradakom " vopred za odpoveď
Dada
15.03.06,04:51
Pozri si dole na lište, aký rok ti ukazuje.
mlulica
15.03.06,08:48
v pravom dolnom rohu mi ukazuje rok 2005 ! Aj som nastavena v účtovnom roku 2005! No vždy ked zadam tech. zhodnotenie, 23.6.2005 a sumu , potom to chcem potvrdiť automaticky sa mi v ďalšom roku zobrazi 31.12.2004 a ak to chcem potvrdiť zobrazi sa mi text : V uzavretom roku nie je mozne robiť zmeny (no akokeby som to nevedela!) Fakt už som vyskysala vsetko! Pisala som aj do Stormwaru este min. tyzden no nedostala som ziadnu odpoved a napoveda v pohode nie je bohvie co!
Dada
15.03.06,08:51
v pravom dolnom rohu mi ukazuje rok 2005 ! Aj som nastavena v účtovnom roku 2005! No vždy ked zadam tech. zhodnotenie, 23.6.2005 a sumu , potom to chcem potvrdiť automaticky sa mi v ďalšom roku zobrazi 31.12.2004 a ak to chcem potvrdiť zobrazi sa mi text : V uzavretom roku nie je mozne robiť zmeny (no akokeby som to nevedela!) Fakt už som vyskysala vsetko! Pisala som aj do Stormwaru este min. tyzden no nedostala som ziadnu odpoved a napoveda v pohode nie je bohvie co!

Neviem, skúšala som si to, a mne to funguje. Niekde inde bude zádrheľ. Skús tam zavolať, hneď sa vyjadria.