ulvsblakk
12.07.13,14:26
Dobrý deň,
chcela by som vedieť, či mám nárok študovať 4 bakalárske roky dokopy nezávisle od toho v akom štáte si ich odštudujem, alebo či sa tento nárok vzťahuje k jednotlivým štátom.
Konkrétne sa po 2 rokoch štúdia v ČR chystám stať študentom na rok na SR (potom sa opäť vrátiť do ČR) a zaujímalo by ma, či sa mi tým ročným štúdiom na Slovensku odčíta jeden bakalársky rok.
Za odpovede vopred ďakujem.
kopretinka
12.07.13,14:04
nezadávaj opakovane otázku
Meichan
12.07.13,14:13
Pokiaľ robíš chujovinu, že si ešte len v 2r. na českej škole a teraz ideš na rok študovať na SR (jakože zadné vrátka) do prváku, tak sa ti rok nezapočíta jedine ak budeš mať v ČR prerušené štúdium
ulvsblakk
12.07.13,15:33
ospravedlňujem sa, vypísalo mi to error a nazdala som sa, že moja otázka sa neodoslala.
ulvsblakk
12.07.13,15:34
na českej škole neprerušujem štúdium, ale sa nechávam vyhodiť. neskôr chcem ísť do Česka študovať celkom iný odbor.
čiže sa mi ten slovenský rok nezapočíta?
Meichan
12.07.13,16:11
nedávaj sa vyhodiť, budeš to mať v zápise a už ťa nabudúce nemusia prijať. Radšej ukonči štúdium na študijnom. Navyše ak potom zase pôjdeš do prváku v ČR, tak tie predchádzajúce dva roky v ČR sa ti započítajú a ak budeš chcieť pokračovať tak už budeš platiť poplatky
ulvsblakk
12.07.13,18:22
je mi jasné, že v ČR sa mi tie 2 roky už započítali. ale ten jeden rok, čo si odštudujem na SR, sa mi do tých 4, čo môžem odštudovať v Česku bezplatne, rátať nebude? to je jediné, čo chcem vedieť.