znamenie
12.07.13,17:03
cez 123 dopyt,dopytujem tam bežne rozne služby,firmu som si preverila na OR, peniaze som vložila na účet, jednalo sa o materiál na strechu ,je jasné že nikdo nebude pílit moje miery bez zálohy,konatel alebo kto mi slúbil že o 3 týž.bude objednávka hotová,potom havaroval kamion, potom nemal dopravu tak som dopravu zajednala,ale nedvíhal telefon.....atd výhovorky,klamstvá
znamenie
23.07.13,12:58
ludia máte to isté číslo: 0948190282, a majitel účtu je Vybošteková Júlia v Tatra banke?
znamenie
30.07.13,14:10
ozval sa další poškodený, nedvíhajú telefon , neodpovedajú, nie je niekto z Košíc, že by šiel na adresu firmy?
Roman Kováč
13.08.13,05:23
Dobry den,
Ja som Roman Kováč, jediný konatel spolocnosti RK-TRADING s.r.o. S urcitostou je jasne, ze sa niekto podvodom zaregistroval na dopyte123 a mozno aj inde pod nazvom mojej spolocnosti a vylakava od ludi peniaze za rozne sluzby. Za poslednych par mesiacov sa nam schranka neustale plni doporucenymi listami od poskodenych, co nam poriadne strpcuje zivot. Dnes som bol podat trestne oznamenie na policii v Kosiciach III., na zatial neznameho pachatela z dovodu podvodu a poskodzovania obchodného mena mojej spolocnosti, ako aj mena mojho, Tato moja spolocnost sa prekticky zaobera takmer vyhradne opravami automobilov a nie dodavkami stavebneho materialu. Cislo uctu mame vedene v SLSP a nie v tatrabanke, ako ten podvodnik, ktory sa za mna vydava, taktiez email, ktorym s vami komunikuje nieje moj.. Taktiez telefonne cislo, ktore mi bolo tiez ukazane na policii vobec nepoznam, tak som povedal policajtom, nech ho daju lokalizovat a nech zistia IP Adresu odkial ten podvodnik komunikuje. Som ochotny vyplatit odmenu za informacie a pripadne dolapenie tohoto cloveka, nakolko mam dost prace a nemam cas riesit neustale listy podvedenych ludi a spolocnisti, ktorí naleteli tomuto podvodníkovi.
znamenie
13.08.13,10:31
ked je to už pár mesiacov, prečo až teraz???
Roman Kováč
13.08.13,12:54
Preto som to doposial neriesil trestným oznamenim na poilicii, lebo som tomu neprikladal ziadny podstatny vyznam, nakolko som znacne pracovne vytazeny a myslel som si, ze doslo iba k omylu a ze mi omylom bol poslany ten prvy list, az ked mi prisiel druhy, tesne pred mojou dovolenkou, tak som okamzite poskodenemu odpisal, ze s urcitostou doslo k omylu, alebo k podvodu a poslal som mu to samozrejme ihned a doporucene, este v ten den, ked som si zasielku vyzdvihol na poste. Potom som bol cca 2,5 tydzna na dovolenke mimo SK a az teraz po cca deviatom auguste, ked som sa vratil, tak som dostal dalsi list v ktorom som nasiel na hlavicke telefonicky kontakt, priamo na poskodeneho a hned som mu aj volal, kde sme si vzajomne vysvetlili situaciu ktora vznikla, kde som ho rovno odkazal na policiu a tym som povazoval vec za vysvetlenu.. Ihned som nato zasiel aj s doslou postou, tykajucou sa tejto predmetnej veci do advokatskej kancelarie, kde mi jednoznacne odporucili ihned podat trestne oznamenia na policii, co som do okamzite aj urobil.. Ja len hlavne nechapem, ako moze niekto poslat peniaze niekomu cudziemu na sukromny ucet, ktory je navyse udajne napisany na nejaku zenu, ako som sa dozvedel na policii, ktora samozrejme nema s RK-Trading s.r.o. nic spolocne.. Moj ucet je v uplne inej banke a nesie nazov mojej firmy, tak to mam ja a vsetci moji obchodny partneri.
Kvaka
13.08.13,14:13
Za poslednych par mesiacov sa nam schranka neustale plni doporucenymi listami od poskodenych, co nam poriadne strpcuje zivot. Dnes som bol podat trestne oznamenie na policii v Kosiciach III.

myslel som si, ze doslo iba k omylu a ze mi omylom bol poslany ten prvy list, az ked mi prisiel druhy, tesne pred mojou dovolenkou, tak som okamzite poskodenemu odpisal, ze s urcitostou doslo k omylu, alebo k podvodu a poslal som mu to samozrejme ihned a doporucene, este v ten den, ked som si zasielku vyzdvihol na poste. Potom som bol cca 2,5 tydzna na dovolenke
Nemám síce s touto firmou žiadne skúsenosti, len som si všimla v tejto téme, aj v iných, že mi nejako nepasujú informácie od konateľa firmy, ktorý píše, že z dovolenky sa vrátil okolo 9.augusta. Takže ako to je naozaj, lebo aj zavádzanie ľudí je svojim spôsobom nejaká skúsenosť.
znamenie
13.08.13,18:56
mne nepasuje,ze podnikatel nedáva nikde na seba telefonický alebo mailový kontakt, pri takom zábere podnikania je divné že ho kleinti možu kontaktovat len poštou Bol to zámer, aby sa nikto nemohol dovolat alebo mailovat, iba na podvodné číslo alebo mail ,ktorý si može zriadit bárskto.,Ked idem podvádzat tak určite nepojdem cez svoj firemný účet,správims to s komplicom ,A vlastne išiel na políciu až ked si ludia našli odkaz na tento podvod na internete a prestali posielat zálohy .
Roman Kováč
14.08.13,14:55
Vec: Trestné oznámenie Dňa: 14.8.2013

Dňa 12.8.2013 som na orpz Košice III, podal trestné oznámenie z toho dôvodu, že sa niekto podvodným spôsobom vydáva za môho spoločníka vo firme RK-TRADING s.r.o., prípadne sa vydáva priamo za moju osobu a svojim konaním vážne poškodzuje a ohrozuje obchodné meno mojej spoločnosti, ako aj moje meno.

Týmto sa táto osoba, vydávajuca sa za mňa ako konateľa spoločnosti RK-Trading s.r.o., dopustila protiprávneho konania a poškodzovania mojich práv.

V súvislosti s podaným trestným oznámením a vyšetrovaním, vedeným voči mojej osobe, ako konateľovi spoločnosti RK-Trading s.r.o., chcem uviesť, že sa na internetovej stránke www.porada.sk objavili urážky a osočovania mojej osoby a mojej spoločnosti RK-Trading s.r.o., založenené na mylnom predpoklade, že podvodom vyberám od jednotlivých ľudí peniaze za účelom dodania tovaru, že klamem, podvádzam a zavádzam a že spoločnosť RK-Trading s.r.o. je podvodnícka spoločnosť, napriek tomu, že z predmetnou vecou nemám ja, ani moja spoločnosť RK-Trading s.r.o., vôbec nič spoločné.


Preto v náväznosti na vyššie uvedené podávam toto trestné oznámenie, na neznámych páchateľov vystupujúcich v ineternetových diskusiách na www.porada.sk (http://www.porada.sk) pod menami: znamenie, mircencec, buchač, bonka500, drevodomy, stavebné firmy, Danica.P a Kvaka, za poškodzovanie dobrého mena a krivé obvinenie mojej ososby a spoločnosti RK-Trading s.r.o..

Konaním týchto osôb došlo k poškodeniu dobrého mena mojej osoby aj dobrého mena spoločnosti RK-Trading s.r.o..
A z týchto dôvodov k následnej strate dôvery mojich zákazníkov a klientov v služby poskytované spoločnosťou RK-Trading s.r.o., čím mi bola spôsobená jednak morálna ale aj finančná ujma a jej kompenzáciu budem žiadať vo forme náhrady škody od týchto osôb v občianskoprávnom konaní.

V prílohe prikladám dôkazový, skopírovaný materál a to v počte sedem listov formátu A4 s obsahom týkajúcim sa predmetnej diskusie, na vyššie uvedenej internetovej stránke.



RK-Trading s.r.o. zastúpená Romanom Kováčom

Týmto krokom definitívne odchádzam z tejto diskusie, nakoľko sa Vám slušným spôsobom jednoducho nedá vysvetliť, čo sa pravdepodobne vlastne stalo, ako aj to, že Vy skúsení podnikatelia, naletíte komusi iba preto, že sa predstaví, ako moj spoločnik, prípadne sa predstaví v mojej osobe a Vy si to samozrejme relevantne neoveríte.. Vlastne sa to môže stat hocikedy, aj Vasim spolocnostiam, kedze moja je jasnym dôkazom toho, ža sa tak stalo..

S pozdravom Roman Kováč
znamenie
14.08.13,16:10
..no necháme to na políciu
znamenie
22.06.14,08:48
..nechali sme na to políciu, zistili, že meno a firmu p.Kováča zneužíval/,čím sa mu úprimne ospravedlnujem/ istý podvodník,ktorý vykonával svoju podvodnú činost po celom Slovensku, bolo to dokázané ,vyšetrené a páchátela prepustili na slobodu a myslím,že peniaze nikto z podvedených
neuvidel......:(((((((