wagner
12.07.13,21:39
Aj po odklikaní na sledovať - teda zrušiť sledovanie a zrušiť email zostane stále vypísané sledovanie(modrou farbou) Podľa tohto návodu má odhlásenie sledovania zostať červenou farbou. Odklikávam a nič, stále vraj chcem sledovať dané témy, ktoré ja sledovať nechcem. Tiež neviem, prečo mi chodia notifikácie na email o porada2, keď už taká porada neexistuje. Nedá sa tá porada2 začleniť do existujúcej porady ?
Richard
12.07.13,19:54
Modré je keď to nesleduješ, je tam vtedy napísané "Sledovať" čiže ťa to vyzýva sledovať, pretože to nesleduješ.

Ak to sleduješ tak je to biele a je tam fajka že to sleduješ.
Nadíď na to myškou vtedy sa ti objaví krížik a pomocník ti píše "Zrušiť sledovanie" čo znamená že ak to stlačíš tak ho zrušíš.

Ak ti chodia emaily z www2, to bola testovacia verzia, asi si si tam ponastavovala sledovanie... zruším ti to tam...

Doplnenie 06.12.2013 http://www.porada.sk/t229645-nove-nastavenie-notifikacii.html
wagner
13.07.13,09:19
Ďakujem, budem veľmi rada
wagner
13.07.13,09:21
Richard, toto mám v nastaveniach

Sledované miniPorady (notifikácie): (1)

Porada2

Diskusia o novej verzii Porady
Členov 81
Správ 95
Obrázky 2

avalik
Pridávanie nových tématických...
28.05.13 13:13

Môžeš mi toto zrušiť? Ja to teda neviem zrušiť, nech sa namáham ako chcem.
wagner
14.07.13,19:28
Richard, prosím pozri sa mi na tie notifikácie porada2 a vymaž mi to
Adiks
05.11.13,10:00
Napriek tomu, že v nastaveniach vo voľbe Zasielanie notifikácií a správ mám nastavené tieto možnosti Prijímanie e-mailu: chcem prijímať e-mail od administrátora, Sledovanie vlastných otázok a debát: neželám si automaticky sledovať, Sledovanie tém priateľov. neželám si automaticky sledovať mi na moju e-mailovú adresu chodí množstvo notifikácií a neviem tomu zabrániť. Prosím Vás o pomoc, aby mi na moju e-mailovú adresu nechodili žiadne notifikácie s výnimkou občasných informácií od administrátora.
Rozalka
23.11.13,17:40
Mám nastavené "Sledovanie vlastných otázok a debát" z 3 možností to stredné (sledovať automaticky do notifikácií). Tretia z možností je "Sledovať do notifikácií a aj na email" - nemám to poznačené, predsa mi chodia maily, prečo?
kopretinka
23.11.13,17:44
wagner,ty si si v nastaveniach zaškrtla sledovanie tém,ktoré pridajú priatelia......a aj miniporadu.......si to v nastaveniach odškrtni a potom celkom dolu to musíš potvrdiť
Rozalka
23.11.13,17:49
Asi tá odpoveď patrila mne, mám všetko tak, ako píšeš, a predsa mi chodia notifikácie. Čo si mám zmeniť e-adresu, potom mi nebudú chodiť žiadne notifikácie? ....
kopretinka
23.11.13,18:13
ja som síce odpovedala wagner :) budú chodiť na ten iný email.
Rozalka,prepni si to,že nechceš žiadne emaily...
avalik
23.11.13,18:29
Richard, zrusila som clenstvo v miniporade a stale mi zobrazuje:

Sledované miniPorady (notifikácie): (1)

Porada2

Diskusia o novej verzii Porady
Členov 79
Správ 95
Obrázky 2

ako to odstranim?
Rozalka
23.11.13,18:29
Mám vypnuté všetko a predsa mi chodia notifikácie
Už som na to prišla: musím to v každej téme označiť, že len sledovať a nie zasielať! aj označím "sledovať", prečo sa IHNEĎ zaškrtne aj na e-mail? kto to chce na mail, nech si urobí kvačky 2!
kopretinka
23.11.13,18:34
označuješ si sledovanie témy pri konkrétnej téme tým modrým okom? to sledovanie hore? no tak už si na to prišla :D k tomuto som smerovala
avalik
23.11.13,18:38
Rozalka, ja som sa nad tym rozculovala uz davnejsie ... zablokovala som akekolvek emaily z porady a mam klud
kopretinka
23.11.13,18:42
ale keď si dáš sledovanie tým modrým okom,tak budú chodiť
Rozalka
23.11.13,19:05
NIe, už som si to opravila, oko do mailu nechodí, len tá obálečka (pozri v téme o dymiacom kresle, tam vidieť obe)
kopretinka
23.11.13,19:09
keď klikneš na to oko,tak sa rozdelí na notifikáciu tu na porade a na notifikáciu do emailu
Richard
06.12.13,13:05