...marco
13.07.13,04:38
Zdravim ludia...mam viacero exekuci..s par euro sa to vysplhalo na tisice eur a ked som sa neozyval exekutorovy tak to zobrala firma ktora dlhy vymaha a kedze som ignoroval aj tu tak to dali druhej firme ktora vymaha dlhy,no tiez som to ignoroval.Nedavno na mna podali zalobu.Nevyznam sa v tom.Naco by som sa mal pripravit,co ocakavat,mozem ist za to dovezenia?....Kazdemu musim zaplatit trovy,to je jasne ale serie ma to ze som im popisal take bludy ze som na brigade,ze peniaze uz vratim a nestalo sa tak.To iste a ine som popisal viacerim ked chodili upomienky.Mozno som nemal tak hned reagovat no strach ma prinutil.Vlecie sa to cez 4 roky.Cudujem sa ze som este na slobode.Teraz my prisli tiez upomienky ze ak sa nedostavim v termine tak poziadaju policiu aby ma predviedla do kancelarie exekutora.Povedal som ze sa dostavim no potom som to zrusil a povedal ze nieco zaplatim tak nepridem.Doteraz som nezaplatil tak neviem co ocakavat,ci na mna poda zalobu alebo pride po mna policia.Vysky tych dlhov ma nejak teraz neseru,radsej strpim to navysenie ale este potrebujem ziskat cas.Teraz som nezamestnani a momentalne chodievam k istej liecitelke a citim ze sa to posuva dalej.Robit budem moct tak o dva mesiace.Pracu mam istu aj vela napadov v com podnikat,mam ciele no zdravotne problemy my nedovoluju ist momentalne dalej.Aby som ziskal cas tak som si posuval splatkovy kalendar no uz desatrazy cize my uz neveria.Dotreaz som nezaplatil ani cent.Cize teraz si to tento tyzden potrebujem povolat ako to vsetko je ale neviem co mam povedat exekutorom.Ze o tie dva mesiace budem pracovat?Pracu mam stopercentnu pre zaciatok.Potom by som chcel jednoznacne podnikat.Len potrebujem este cas.Lebo pri tej upomienke bolo napisane ze podla nejakeho zakona my moze hrozit 2 rocne vezenie.Kto my poradi co mam povedat exekutorom aby som ziskal cas?...vopred dakujem za odpovede.....Viete myslel som ze ked sa clovek ocitne v nudzi moze ziskat nejaku pomoc od statu.Napriklad ked su povodne tak tiez pomahaju ludom.Cize som si myslel ze by my stat mohol nejak predsa pomoct,myslim pozickou no teraz o tom pochybujem.Viete uz by som ju ani nepotreboval,stacilo by my dostatok casu.Predtym som pisal ministrovi financii no neodpisal,potom som ze napisem prezidentovi ze odpise naisto ved je to prezident no taktiez neodpisal a takisto neodpisal ani premier...Mozno trochu blbe napisat tam ale ked ma clovek dlhy tak ho napada kadeco....vopred vdaka za kazdu radu
buchač
13.07.13,04:40
Dosť dlhý príspevok ...hm ...
Takže len v krátkosti .
Začnem viac menej od konca .

1. Spomínaš to odďalovanie splácania ???...
Nuž , solídne Ti narastú tie samotné dlhy a aj odplata pre exekútora .

2. Chcel by si odklad času , a preto si písal tým najvyšším ???...
Hehehe , tým pravým si teda písal .
Nie si prípad pre Modré z neba , nie je na Tebe nič zaujímavé na zviditeľnenie s a politikov a Fica obzvlášť...
Takých nezodpovedných neplatičov ako Ty , je plná prdel ( čítaj Slovensko ) ...

3. Pomoc od štátu na splatenie dlhov ???
Ty asi nie si normálny , keď také niečo v podstate by si chcel ...
Porovnávať dlžníka s exe na krku s povodňami ???....toť choré !!!!!

4. Hrozba väzenia ???
Aj taká existuje , lež to by muselo ísť o aj iný delikt , podľa Trestného poriadku .

5. Spomínaš banky a pôžičku ?
Tak do týchto inštitúcií ani nechoď , šiel by si totiž zbytočne .
Banky si údaje overujú a nie s každým prichodivším z ulice sa bavia ...

Kruté body , čo ???
Lež za blbosť sa platí ...
Nespomínaš , komu dlhuješ ....ale v konečnom dôsledku ešte môžeš byť aj rád , že máš čím písať...so zasádrovanými rukami to ide dosť ťažko ...

P.S.:
Pri čítaní takýchto " problémov " ( doslova stupidít ) sa mi bičak vo vrecku otvára ...
duves
13.07.13,05:02
ja som tu videl už rano o pol šiestej a som nechapal. Nemal som sil reagovať. Dobre si mu odpisal. Vraj pomoc od štátu! (Ranu) ISTOTY.
buchač
13.07.13,05:21
To je asi tak podobná požiadavka , ako u tých " múdrych jedincov " , čo Frunimu a podobným dali ťažké love a po krachu chceli odškodnenie od štátu .
Hentakí nie sú veľmi silno tresnutí po hlave , lež povedal by som , že bohovô presne .
kopretinka
13.07.13,06:31
eehm.....podnikať chceš? a s akými peniazmi? a na čo sa liečiš? na hlavu?
duves
13.07.13,10:05
Ked tu bol papež v apríli 1990, tak chceli podnikatelia nahradiť straty za nepredane pečienky a pivo
julysak
13.07.13,12:17
Ani som ho nedočítal :
Kôň má 4 nohy a predsa sa potkne.
SOMÁR má tiež 4 nohy a predsa je len somár :D .
julysak
13.07.13,12:19
"so zasádrovanými rukami to ide ťažko" - - no a zubári akí sú dnes kua drahí :D :D :D
julysak
13.07.13,12:21
Si sa nejako pomýlil :
Minister financií peniažky vyberá a nie rozdáva (a ak už, tak kamošom :D )
misoft
13.07.13,12:22
...a ani rozbitá sánka veľa radosti nepridá ;)
Indeed
13.07.13,13:31
Uteč niekam ďaleko, zmeň si identitu a nikdy sa na Slovensko a ani do Europy nevracaj .
buchač
13.07.13,13:40
Ty si puk ....

Šak chlapec nemá pomaly na rohlík a ani na lístok MHD a Ty ho rovno za hranice všedných dní posielaš ...
Ako keby bol šrac hotový Mello ..
Indeed
13.07.13,14:01
..šak nech sadne na loď, alebo nech sa dá naverbovať do legie.. alebo niečo nech vymyslí...
Braňo
13.07.13,14:27
nerozumiem, čo si čakal, keď si komplet všetkých ignoroval. Ty už žiadny čas nepotrebuješ, dlh sa Ti iba zväčšuje každým dňom. To začatie podnikania beriem iba ako vtip z Tvojej strany, keďže som dlhy vymáhal, takéto detinské sľuby Ti už nepomôžu (aspoň u serióznej vymáhačskej agentúre). Na pomoc od štátu zabudni a troška za zamysli nad sebou(to som povedal slušne, že exektútor Ti poberie vybavenie domácnosti+blokne účet - ak už nemáš.)
Indeed
13.07.13,14:31
Bol jeden volá sa Marian Kelemen, urobil dlhy na poistnom do SP presne
4 784,99 eur ešte v 90-tých rokoch a zdúchol, nikto nevie kam....
...marco
14.07.13,02:56
Nevedel som celu temu odstranit tak som to urobil takto...pochopil som ze tu nenajdem nic...
buchač
14.07.13,06:10
Keď si chcel hentú tému odstrániť ( ale vymazal si príspevok ) , tak SI NEPOCHOPIL absolútne VOBEC NIČ !!!
Helik3
18.07.13,08:04
a akože s čím chceš pomôcť? máme ti požičať peniaze? alebo dať každý kúsok svojho času? alebo to rovno za teba zatiahneme?? že vezenie? to by čo riešilo? tam by si si išiel oddýchnuť, zas za teba všetko potiahneme my pracujúci a schopní ľudia. ty tam dostaneš zdravot.starostlivosť, jedlo, oblečenie, teplúčko ti bude a zas sa ti len bude dobre dýchať. kým mi ostatní sa pachtíme, aby sme horko ťažko prežili každý jeden deň, od výplaty k výplate, uživiť seba, rodinu, splácať hypotéku, keďže sme chceli taký luxus - ako založiť si konečne rodinu, postaviť sa na vlastné nohy a netrápiť a vyciciavať rodičov. popritom pomôcť aj im, lebo vek nezastavíš... ale ty si nič z tohto princípu života nepochopil, a nemyslím, že by sa ti teraz otvorili oči!!!! ty si len naberieš záväzky a niesi ochotný ich splácať a postaviť sa im zoči-voči! na takých ako si ty - len tvrdú príučku! ťažkú fyzickú prácu a splácaj každý posraný premrhaný cent z peňazí ktoré tvoje neboli a predsa si sa správal ako geroj! teraz som ochotná ja napísať prezidentovi a ver, že by mi odpísal, lebo mám toľko nápadov ako zatočiť s darebákmi!
Helik3
18.07.13,08:05
fuj len som sa rozčúlila na tejto téme!
Helik3
19.07.13,03:26
takéto postupy sa mi vôbec nepáčia, že môže chlapec vymazať celý príspevok!
sito
19.07.13,04:05
:eek: O čom je reč? O tých bodkách ..................
Llívia
19.07.13,04:12
Moderátori by ho asi mali vedieť obnoviť.
lujza.j
19.07.13,04:54
Nestihla som tuto "lahôdku":D
arizona
19.07.13,05:57
Moderatori to nevedia,vie to iba admin. Uz tuto temu obnovoval,zadavatel znovu vymazal...
misoft
19.07.13,19:47
Áááále - chlapec si to poriadne posr..... pohnojil, teraz chce od nás, aby sme mu rozumy dávali a z tých sra*iek von vytiahli.
Ale je v nich už vyše hlavy, ruky je škoda si špiniť.