Mirec z Ke
13.07.13,18:51
Súčasný zamestnávateľ platí mzdu v čistom od 57 do 173 € za mesiac / nedodržal ani minimálnu mzdu / a bol už podaný podnet na inšpektorát práce.
Zamestnávateľ je pred krachom a určite ma nepustí zo zamestnania na dohodu, z dňa na deň. Ja som ešte v SD.
Potrebujem predlžiť SD o jeden mesiac / minimum 2 týždne / a to z dôvodu možnosti, okamžiteho ukončenia PP v SD. Rysuje sa mi nové zamestnanie, bol som na výberovom konaní, no či ma vyberú, budem vedieť až po mojej SD.
To už by som nemohol nastúpiť do nového pracovného pomeru z dňa na deň / výpovedna lehota / a nový zamestnávateľ nepočká.
Ako to mám urobiť ? Zatiaľ mi to vychádza len tak, že sa mám dať vypísať na PN a tým si predĺžiť SD.
Alebo je aj iná možnosť ?

Je tu riziko, že ak ja dám výpoveď v SD a do nového zamestnania ma nevyberú, ostanem na úrade práce. Je to patová situácia. Viete mi poradiť čím skôr ? , môj hraničný dátum pre výpoveď v SD je 17.5. Vopred Vám ďakujem za skorú odpoveď.
Lusssy
13.07.13,17:21
lepšie na ÚP ako robiť zadarmo, nie?
terezamaria
13.07.13,18:58
Skúšobná doba je zapísaná v pracovnej zmluve a platí koniec, ako je uvedený.
Pokiaľ dáš skončenie pracovného pomeru v skúšovnej dobe, odchádzaš v ten deň, ako si ho udáš v oznámení zamestnávateľovi.

PN-ka Ti naozaj predlžuje skúšobnú dobu o dni, ktoré budeš PN.

Pokiaľ nedáš skončenie v skúšobnej dobe, potom prichádza do úvahy už len výpoveď z Tvojej strany.

To, že sa Ti rysuje nové zamestnanie, ešte nemusí znamenať, že Ťa už berú. Skús si to lepšie preklepnúť, aby si nadobudol viac istoty, držím Ti palce.

Pri skončení pracovného pomeru sa dá využiť aj možnosť nevyplatenia celej mzdy / teda tej minimálnej /, ale to určite budú riešiť z IP, do vyriešenia to môžeš aj Ty použiť.
§ 69
(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

a) podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu,
b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,
c) je bezprostredne ohrozený jeho život alebo zdravie.