ANNA
01.10.04,08:25
Nahlasovanie nových zamestnancov Sociálnej poisťovni faxom, telefonicky, SMS.

Každý zamestnávateľ, ktorý prijme pracovníka, bude musieť túto skutočnosť oznámiť Sociálnej poisťovni (SP) ešte pred tým, než mu pridelí prácu. Bude tak môcť urobiť telefonicky, faxom, prípadne aj esemeskou, pričom identifikátorom každého pracovníka bude jeho rodné číslo.

Takýto systém podľa ministra práce Ľudovíta Kaníka prinesie nový zákon o nelegálnej práci, ktorý už je pripravený a mal by byť účinný začiatkom budúceho roka. Pôvodne rezort počítal so zavedením identifikačných kariet pre občanov, ktoré by zabránili súčasnému poberaniu sociálnych dávok aj platu, kvôli vysokej finančnej náročnosti však od tejto myšlienky napokon upustil.

Kaník je presvedčený, že spomínané opatrenie pomôže v omnoho väčšom rozsahu potierať čiernu prácu. Momentálne má totiž zamestnávateľ osem dní na to, aby pracovníka nahlásil na platenie poistných odvodov, čo je vážnou prekážkou odhaľovania nelegálne zamestnaných. "Keď príde kontrola na pracovisko a nájde tam pracovníkov, ktorí nemajú v danú chvíľu zmluvu, ešte stále môže zamestnávateľ povedať, že práve v ten deň ich prijal a má osemdňovú lehotu na to, aby prihlásil týchto zamestnancov na príslušné úrady. To dáva priestor na to, aby sa vlastne nedala dokázať reálna existencia čiernej práce," upozorňuje na nedostatky platnej legislatívy Kaník. Nový zákon podľa neho dá väčšie kompetencie aj inšpektorátom práce a v rovnakom rozsahu ich prizná tiež úradom práce, sociálnych vecí a rodiny. "Pokladám za veľmi dôležité, aby sa aj úrady práce do toho zapojili, lebo dnes sú úplne mimo a často priamo pred ich očami bežala čierna práca a oni mohli maximálne informovať príslušný inš! pektorát práce," vyhlásil po rokovaní vlády minister.

Súčasný nelichotivý stav v potieraní čiernej práce podľa Kaníka reflektuje aj správa o jej kontrolách za prvý polrok 2004, ktorú vzala na vedomie vláda. "Napriek tomu, že tých kontrol bolo vykonané relatívne veľmi veľké množstvo, tie výsledky nie sú adekvátne. Keby sme nezmenili platný právny stav, nikdy by neboli lepšie," vyjadril sa Kaník.

Spomínaná správa konštatuje, že inšpektori za prvých šesť mesiacov zistili len 24 pracujúcich "načierno" a ďalších 45 osôb pracovalo u zamestnávateľa v rozpore so Zákonníkom práce iba na ústnu dohodu. Inšpektori pritom preverili takmer 13 900 osôb. Zamestnávateľským subjektom, ktoré využívali pracovnú silu bez uzavretia náležitej zmluvy, navrhli orgány NIP spolu 20 pokút vo výške 1,25 milióna Sk. Najviac pokút vyrubili v malých podnikoch, predovšetkým v odvetviach obchodu, opravy áut a priemyselnej výroby. Okrem NIP sa na kontrole nelegálneho zamestnávania podieľajú aj živnostenské úrady, policajné zložky, daňové úrady a rezort zdravotníctva. Spolu tieto orgány uskutočnili v 1. polroku vyše 17 000 kontrol, pričom objavili 337 prípadov čiernej práce. Suma uložených pokút presiahla 7 miliónov Sk.

(TASR)
Richard
01.10.04,08:14
áno anna takto asi ...no a komentovať to už môžu všetci na ostro
Monika
01.10.04,08:29
Ďakujeme ANNA za túto informáciu :-)))

Pekný deň a víkend.
janaGT
01.10.04,09:17
aj tak mi to nie je celkom jasné, čo to znamená pred tým ako mu pridelí prácu? Napr. prijať chcem niekoho 1.10., tak to budem musieť 30.9. ohlásiť na sociálku?
rosemary
01.10.04,09:38
Mám takú skúsennosť, že na sociálnej poisťovni sa strácajú klasické prihlášky, ako sa bude dokazovať sms, fax, to teda neviem.
Monika Kováčová
05.10.04,13:54
Presne tak. Prídu na to po pol roku, že zamestnanec nie je nahlásený. A keď zamestnanca odhlásim a zašlem údaje na účely vedenia ELDZ, tak o 2 roky príde urgencia, že ELDZ nemajú a oni toho zamestnanca vedú ešte stále v pracovnom pomere!!! Chudák zamestnanec medzitým vystrieda ešte minimálne 2 zamestnania. Vôbec im nevadí že robí v troch podnikoch naraz a na plný úväzok? No oni nedostali ODHLÁŠKU. A podací lístok vôbec neznamená, že v obálke bola odhláška! Najhoršie je že tento rok sa mi to stalo u 4 rôznych zamestnávateľoch a na 6 zamestnancoch.
Pozn. mzdy robíme externe dodávateľsky.
vladan
05.10.04,14:06
ermon a akou formou to posielaš? Lebo ja dávam do obálky jeden originál a jednu kópiu + prikladám ofrankovanú obálku so žiadosťou, že po potvrdení prihlášky/odhlášky nech mi pošlú potvrdenú kópiu späť. A zatiaľ sa mi vždy vrátila (sem-tam trebalo pripomenúť telefonicky, ale nakoniec všetko prišlo). A ak by mi nechodilo, tak by som to urgovala :-)
Pekný deň
Luba2
05.10.04,14:14
A tie SMS-ky s rodnými číslami a predpokladám aj s menom nebudú náhodou v rozpore so Zákonom o ochrane osobných údajov? Vo firme máme mať vypracovaný bezpečnostný projekt, zebezpečený informačný systém a ešte neviem čo a tieto údaje budeme posielať SMS-kou?
Milka
05.10.04,18:27
Určite je to znovu nedomyslené, veď SMS nie je dôkazový materiál a znovu to bude záležať na odoslaní alebo prinesení RL zamestnanca a zatiaľ pokiaľ viem sme to už davnejšie prediskutovali, že napríklad brigádnici zamestnaní na DoVP sa neprihlasujú, čiže i tam je problém. Podľa mňa je to na zamestnávateľovi, aby mal v poriadku a načas vystavené pracovné zmluvy, DoVP.
Susan
06.10.04,14:34
To je zase nejaký chorý výmyseľ. Veď zamestnanec, keď podpíše pracovnú zmluvu spolu s pracovnou náplňou napr. 30.9. s tým, že má nastúpiť napr. 1.10., tento zamestnanec si to moze rozmyslieť a nemusí nastúpiť k tomu- ktorému zamestnávateľovi, ale tento už bude musieť nahlásiť dňa 30.9. SP nového zamestnanca. Potom znovu zamestnávateľ bude musieť zdvihnúť telefón a oznamiť SP, že neplatí pôvodné nahlásenie zamestnanca a už zase zarobili Slovenské telekomunikácie!!!
A vôbec, nikde nevidím dátum, od kedy uvedené ohlasovanie vstupuje do platnosti??!! :eek:
brm
12.10.04,17:49
je to kvalitná vtákovina, klasická kaníkovčina...ja mám na šťastie kanceláriu kúsok od sociálky, tak tam všetko vláčim osobne a na kópii mám pečiatku s dátumo prevzatia...pár krát sa mi to mimoriadne zišlo...len to dotyčné nevedeli potom rozchodiť...ked som raz chcela poslat prihlášku faxom, dostala som odpoved ze nemaju na faxovy papier...co k tomu dodat? :) :)
Manual
21.12.04,19:34
A uviedli vôbec č. mobilu ? V týchto príspevkoch som ho nenašiel. Kde budeme písať SMS ? To zase "šlapli" vedla.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
gabri
21.12.04,20:35
Keby nebol predvianočný čas, myslela by som si že je 1.apríl. Alebo v Kocurkove je to fuk?
Jana2004
21.12.04,21:50
A v konečnom dôsledku, musí mať každý mobil?
lenkak
23.12.04,15:07
Aj mne sa už stalo, že na SP nenašli odhlášky iba evidenčné listy. A potom asi za dva mesiace zo SP volali, aby sme im poslali aj odhlášky, že oni to tam nemajú. A posielala som im to naraz. No hrôza, a ešte vymýšľajú SMS. Lenka
marcelaStanakova
23.12.04,15:13
Tak tomuto nemôžem uveriť preboha kde to žijeme?
Laurie
23.12.04,16:03
Ja som sa bola konkrétne na informáciu o novom nahlasovaní cez SMSky a fax opýtať na sociálnej poisťovni. Pracovníčka, ktorá robí priamo na registrácii o tom ešte nepočula a dívala sa na mňa ako keby som spadla z višne - ale pre istotu sa ešte išla opýtať vedúceho. Ten vraj už o tom počul, ale že naďalej treba prihlášky posielať starým spôsobom. SMSky si vraj nevie predstaviť lebo aj tak ledva stíhajú "tie papierové". A aj keby sa posielali cez SMSky, museli by sa následne aj tak poslať papierovo. Takže žiadna panika. Prajem všetkým krásne a pokojné Vianoce...
Zita
12.01.05,13:46
Ja som si to 7.1.2005 overovala na Soc. poisťovni - odpoveď: vsetko je ako bolo - prihlasenie na predpísanom tlačive do 8 dní od nástupu do práce.
Tak som postupovala podla usmernenia! Teraz neviem či im len chýba mobilné číslo alebo čo....!
Palino
12.01.05,14:37
Ja viem tak, že nahlasovanie vopred má platiť až od 1.4.2005.
Natka
04.07.05,12:58
A ako je to so zdravotným poistením? To tiež treba skôr nahlásiť, ako príde do zamestnania?
janicka
04.07.05,13:17
Do zdravotnej poisťovne by sa mali zamestnanec prihlásiť sám do 8 dní.
DUMA
04.07.05,14:16
A ako je to so zdravotným poistením? To tiež treba skôr nahlásiť, ako príde do zamestnania?
Dobrý...toto všetko platí od 1.4.2005,myslím tým nahlásenie zamestnanca deň vopred SMS, e - mailom alebo faxom. Čísla máte na stránke www.socpoist.sk. Mne sa osvedčilo prihlasovanie zamestnancov e-mailom.Do zdravotky ich prihlasujem tiež ja, lebo na zamestnanca sa spoľahnúť nemôžem, že na to nezabudne.Ale to má čas do 8 dní od nástupu do roboty.Najhoršie je, že ak zamestnanec dostane výpoveď, alebo sám ukončí prac. pomer, musím ho zasa ísť odhlásiť na soc. poisťovňu aj zdravotku...
kacena
04.08.05,08:20
Prosím súrne o radu. Včera som prostredníctvom SMS - ky nahlásila zamestnanca od dnešného dňa. Milý zamestnanec však do práce nenastúpil.
Volala som na sociálku a povedali mi , že na ich stránke je nejaké storno tlačivo , ktoré treba priniesť vypísané k nim. Neviete náhodou kde ? Hladala som , ale nenašla som .....
ďakujem ....
nikulik
04.08.05,08:31
Prosím súrne o radu. Včera som prostredníctvom SMS - ky nahlásila zamestnanca od dnešného dňa. Milý zamestnanec však do práce nenastúpil.
Volala som na sociálku a povedali mi , že na ich stránke je nejaké storno tlačivo , ktoré treba priniesť vypísané k nim. Neviete náhodou kde ? Hladala som , ale nenašla som .....
ďakujem ....
http://www.socpoist.sk/index/podstranka.php3?id=428&lang=sk
je to tlačivo uplne na konci: Zrušenie prihlásenia zamestnanca
kacena
04.08.05,11:32
http://www.socpoist.sk/index/podstranka.php3?id=428&lang=sk
je to tlačivo uplne na konci: Zrušenie prihlásenia zamestnanca
Ďakujem za pomoc !!!
nadica
05.08.05,07:22
Do sociálnej poisťovni treba prihlasovať vraj aj dohodárov. Nie je to trošku pritiahnuté za vlasy, keď dohodár pracuje napr. 5 dní, t.j. zamestnávateľ musí poslať prihlášku a vlastne súčasne aj odhlášku. Nestretli ste sa náhodou s nejakou informáciou, či sa musia prihlasovať aj takýto dohodári?
bea
05.08.05,07:29
Do sociálnej poisťovni treba prihlasovať vraj aj dohodárov. Nie je to trošku pritiahnuté za vlasy, keď dohodár pracuje napr. 5 dní, t.j. zamestnávateľ musí poslať prihlášku a vlastne súčasne aj odhlášku. Nestretli ste sa náhodou s nejakou informáciou, či sa musia prihlasovať aj takýto dohodári?Takýto dohodári sa musia prihlasovať do SP už od 1.4.2005 a to vopred a pod ukončení zase odhlásiť. Pozri si diskusie na túto tému je toho tu už veľa.
MáriaPaM
05.08.05,09:51
Mávam takýchto dohodárov na pár dní a posielam jeden RLFO na ktorom napíšem prihlásenie aj odhlásenie zároveň, mám to vytelefonované zo sociálkou, že im to mám tak písať.
jase
05.08.05,10:18
Nie všade na sociálke uznajú na jednom tlačive prihlásenie a odhlásenie zároveň. Ja
to robím tak že jeden RLFO napíšem ako prihlášku a druhý RLFO odhlášku.
NADEJKA
09.08.05,10:44
Dobrý deň poraďáci,

poprosím o radu.Ak robí dakto z vás pre agentúru,ktorá sa zaoberá prieskumom trhu,ako riešite nasledovný problém: náš zamestnanec zastaví náhodne na ulici za jeden deň 10 ludí,ktorí napr.ochutnajú jogurty a za to im vyplatí po 50,--Sk,napíše si ich osobné údaje,samozrejme zamestnávateľ odvedie daň,ale čo so sociálnou poisťovňou?Ako ich nahlásiť keď sú vlastne "zamestnancami" na 15 minút? Máte s tým niekto skúsenosť? Ďakujem za rady.
liba2
09.08.05,11:11
Dobrý deň poraďáci,

poprosím o radu.Ak robí dakto z vás pre agentúru,ktorá sa zaoberá prieskumom trhu,ako riešite nasledovný problém: náš zamestnanec zastaví náhodne na ulici za jeden deň 10 ludí,ktorí napr.ochutnajú jogurty a za to im vyplatí po 50,--Sk,napíše si ich osobné údaje,samozrejme zamestnávateľ odvedie daň,ale čo so sociálnou poisťovňou?Ako ich nahlásiť keď sú vlastne "zamestnancami" na 15 minút? Máte s tým niekto skúsenosť? Ďakujem za rady......a na ktorej ulici to ponúkajú jogurty + 50 Sk??....http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
NADEJKA
09.08.05,15:46
Dobrý deň,

naozaj s tým nikto nemáte skúsenosti? Veď ochutnávok spojených s odmenou sa robí po Slovensku veľa, ako to vo firme riešite?Ďakujem za každú odpoveď.
eviketa
10.08.05,07:01
Nadejka moc tomu nerozumiem, ak je váš zamestnanec, čo treba riešiť ? Ak myslíš, že pre vás robí na 15 min, tak na základe čoho robí ? akú má zmluvu - má DVP ?
NADEJKA
10.08.05,07:34
Ide o to,že ja toho človeka dopredu nepoznám,zastavím ho na ulici,on pre mňa urobí službu-ochutnávku,za ktorú dostane odmenu - samozrejme mu potom vystavím dohodu,ide mi však o to,ako vyriešiť nahlasovanie do sociálnej poisťovne deň dopredu,keď ja toho človeka dopredu nepoznám.Ako to riešite?
eviketa
10.08.05,08:33
no neviem, asi by som to riešila niečim iným ako DVP (napr. príkaz.zmluva) a ak DVP tak by som ju v ten deň nahlásila aj odhlásila, lebo inú možnosť nevidím, ale to je môj názor, čo iný poradák ?
liba2
10.08.05,08:42
no neviem, asi by som to riešila niečim iným ako DVP (napr. príkaz.zmluva) a ak DVP tak by som ju v ten deň nahlásila aj odhlásila, lebo inú možnosť nevidím, ale to je môj názor, čo iný poradák ?Ja tiež.... totiž ochutnávku nepovažujem za "vykonanie práce" ale skôr za druh služby....