lydinka
14.03.06,13:44
Ahojte poradaci, mam jednu otazku:
Internými dokladmi som odúčtovala výdavky, ktoré mi pri danovek kontrole DU neuznal, preúčtovala som ich na VNZD. Chcela by som vedieť, či ich mam nejako opraviť aj v knihe danových dokladov a pokladničnej knihe.
Ďakujem veľmi pekne.
Manual
14.03.06,19:28
Ahojte poradaci, mam jednu otazku:
Internými dokladmi som odúčtovala výdavky, ktoré mi pri danovek kontrole DU neuznal, preúčtovala som ich na VNZD. Chcela by som vedieť, či ich mam nejako opraviť aj v knihe danových dokladov a pokladničnej knihe.
Ďakujem veľmi pekne.
Lidka, netreba opravovať, len by bolo dobré aby z toho ID bolo zrejmé o ktorý doklad sa jedná. Ak by si to robila aj v dokladoch tak by si to mala duplicitne. Ale mohla si spraviť aj jeden ID a k tomu zoznam neuznaných dokladov, ktorých sa to týka. Napr. V-28, V-59 a podobne, ktorý by všetko sumarizoval.
Pekný večer želám...:)
Zita5
14.03.06,19:31
Ahojte poradaci, mam jednu otazku:
Internými dokladmi som odúčtovala výdavky, ktoré mi pri danovek kontrole DU neuznal, preúčtovala som ich na VNZD. Chcela by som vedieť, či ich mam nejako opraviť aj v knihe danových dokladov a pokladničnej knihe.
Ďakujem veľmi pekne.


lydinka my sme sa už dnes o tomto bavili , v čom je problém zasa.:rolleyes: Čo je to kniha daňových dokladov - myslíš evidenciu DPH ?

V pokladni nič neprerábaš , pretože peniaze boli skutočne vydané z pokladne .
Manual
14.03.06,19:51
lydinka my sme sa už dnes o tomto bavili , v čom je problém zasa.:rolleyes: Čo je to kniha daňových dokladov - myslíš evidenciu DPH ?

V pokladni nič neprerábaš , pretože peniaze boli skutočne vydané z pokladne .
Zitka, nebuď tak prísna....:D
Zita5
14.03.06,19:53
Janko , vôbec ja Lydinku rada .:)Ona kamoška .