magno
14.07.13,20:37
Nutne ........... prosím ............. viac potom v ss
JankaII
18.07.13,05:37
Prosím poraďakov,ktorí môžu Magno pomôcť,nech sa jej ozvu.....poznám jej prípad a fakt veľmi nutne potrebuje kontakt na ozaj dobrého právnika v obore rodinného práva

sama som jej poradila,nech sa obráti na poradu ,že tu určite nájde pomoc,ale ako vidím asi už porada není to čo bola....

nezmenila sa len vizážovo.......to vážne sa nenájde nik ,kto aspoň prejaví záujem o človeka v núdzi...?
Ak by nebola na kolenách určite by neprosila o pomoc...tak teraz sa aj ja pripájam k jej prosbe .....pekný deň Vám všetkým prajem
GabiZ
18.07.13,06:57
Potrebuje právnika na zastupovanie v nejakej veci? Ak áno, nech uvedie aspoň oblasť, kde sa nachádza. Alebo potrebujete len radu od poraďáka-právnika?
magno
18.07.13,09:09
Ahoj GabiZ - zatiaľ snáď bude stačiť rada , hoci vyzerá to tak, že sa nevyhnem ani zastupovaniu a potrebovala by som niekoho z Martina .
GabiZ
18.07.13,11:22
Janka, určite sa tu nájde niekto, kto sa občianskym právom zaoberá profesionálne, len musíme brať do úvahy aj čas dovoleniek, že tu možno práve nie sú. Apelujem však na tých, ktorí narazia na tento príspevok (vyžaduje si to ale právnika), aby sa magno ozvali, skutočne pomoc potrebuje.
JankaII
18.07.13,16:58
Gabika,veľmi ďakujem aj za Magdušku,..samozrejme rátam s tým ,že tu ľudia sú pomenej..je predsa leto ,ale ako si sama usúdila tá vec je dosť naliehavá a preto si veľmi vážim Tvoj ľudský prístup a záujem....
prajem Ti krásne letné dni a ešte raz vďaka
GabiZ
18.07.13,17:55
Janka, ja len dúfam, že sa nájde niekto , kto jej pomôže, ja som sa snažila koľko som vedela. Niet začo ďakovať, od toho je porada. Pekný večer a ďakujem za prianie.
hubatá
21.07.13,17:35
Ale ešte stále nevieme v čom konkrétne chce poradiť Magduška: občianske právo je veľmi široký pojem: rozvod, maloleté deti, výživné rodičom, dedičstvo, vypratanie bytu, dlžoby, susedské vzťahy, náhrada škody, atď. Podľa mňa ak sa chce dať zastupovať právnikom, volila by som nie takého advokáta ktorý robí "doma" ale ktorý má kamennú kanceláriu, prípadne majú vytvorenú s.r.o.
GabiZ
22.07.13,05:10
Ale ešte stále nevieme v čom konkrétne chce poradiť Magduška: občianske právo je veľmi široký pojem: rozvod, maloleté deti, výživné rodičom, dedičstvo, vypratanie bytu, dlžoby, susedské vzťahy, náhrada škody, atď. Podľa mňa ak sa chce dať zastupovať právnikom, volila by som nie takého advokáta ktorý robí "doma" ale ktorý má kamennú kanceláriu, prípadne majú vytvorenú s.r.o.

Týka sa to viac vecí z oblasti občianskeho práva, ale niekedy je dobré rešpektovať rozhodnutie ľudí, ktorí potrebujú pomoc ale zverejnením svojho príspevku by si možno viac poškodili. Pokiaľ sa sama nerozhodne uverejniť svoj príspevok priamo tu, tak možno nebude mať veľa ohlasov, ale napriek tomu ak má niekto záujem pomôcť, môže Magduške napísať SS. Čo sa týka právneho zastúpenia, tak to bude riešiť v prípade, že dôjde k najhoršiemu.
magno
22.07.13,08:24
Ďakujem Gabi .