Zablacky1212
15.07.13,21:45
Dobrý večer ako som už spomenul bývalá účtovníčka mi odmieta odovzať účtovníctvo a spoluprácu sme ukončili už pred 3 mesiacmi. Snažím sa s ňou dohodnúť horšie je že mi to nechce teraz robiť žiadna účtovná kancelária. Vie mi niekto povedať aký je problém s vedením účta keď mám doklady len od 1.4.2013?Mne idede o to, že sa nedoplatím na pokutách ....
a_je_to
16.07.13,09:53
V náväznosti na to, čo si už spomenul .... Zatiaľ máme ku konfliktu iba Tvoje vysvetlenie, chýba vysvetlenie druhej strany, ako odporcu.
Ak účtovníčka odmieta podať vysvetlenie, prečo neodovzdáva hotové účtovníctvo, tak chyba prvotná, ale riešiteľná je asi v nej. Možno zobrala viac cenovo nevýhodných zákaziek, narýchlo robí priznania dph, ale nestíha dokončovačky. Ale doba trhová núti niekedy prijať aj také podmienky .... a zarábať treba. Od zostavenia priznania po dokončenie a odovzdanie účtovníctva je ešte veľa práce. Ku ktorej sa potom ťažko vracia, keď nové priznania tlačia. Kým to nedokončí a nedostane odmenu, bojí sa vydať doklady, že odmenu nedostane. Alebo nestíha, lebo má deficit vedomostí a zlý systém práce. Máloktorá účtovníčka začína svoju samostatnú prácu vyškolená, väčšina rastie na svojich vlastných chybách. Rovnako mohli vzniknúť bočné prioritné problémy so zdravím, v rodine, ktoré sa nezverejňujú a pod. Ktoré jednoosobová účtovná kancelária ťažko prekonáva a niet úniku. Také problémy môže mať aj dobrá účtovníčka, pokiaľ ich ešte sama neprekonala a nenašla riešenie. Ak zákazník zneužije túto situáciu a namiesto trpezlivosti a ústretovosti ultimatívne tlačí na pílu, tak veľmi ťažko nájsť riešenie, aj vinníka, ktorý situáciu neúnosne vyhrotil. Môžeš ju zdeptať právnikmi, súdmi, políciou, ale nemusí to byť pre Teba výhra. Polícia rieši priestupky a trestné činy, nie porušenie zmluvných vzťahov., toto Ti nepreberie. Dožadovať sa promptnosti za minimalizovanú cenu v zákazkovom účtovníctve je rovnaký brutál, ako zobrať doklady a nestíhať dokončenie. Z konfliktu treba prednostne odstrániť extrémy a zhodnotiť, čo sa ešte dá očakávať a napraviť v prospech veci.
Ak si s ňou zmluvu skončil, mala by každopádne vydať aspoň konečné stavy pre kontinuálne pokračovanie účtovníctva, miezd a DPH.
evina
16.07.13,10:45
Problém je jednoznačný, nemôžeš viesť účtovníctvo od 4. mesiaca-nie je zabezpečená žiadna kontinuita a porušené by boli všetky účtovné a iné zásady- to Ti naozaj žiadny seriózny účtovník nebude spracovávať účto bez prvých troch mesiaciv, a teda aj počiatočných stavov z minulosti. . Ak si si vedomý, že na Tvojej strane nenastal žiadny problém, podľa mňa najlepšia bude dohoda, aby Ti vydala doklady - ak je to naozaj spôsobené tým, že robila len DPH a účto nie asi nie je v stave /dôvod nezistíme/ to účto spracovať. Pravdepodobne Ti neostane len oželieť za už zaplatené faktúry a budeš musieť znova zaplatiť niekomu za účto od začiatku roka.
Vzťahy s ňou môžeš riešiť následne, všetko je to na dlhý časový úsek, a to si nemôžeš dovoliť. jednoducho pri podnikaní sa všetci niekedy popálime. Ak doteraz nebola schopná všetko za prvé tri mesiace odovzdať, určite to už nespraví.

Nechcem Ťa strašiť, ale, ak Ti účto robila aj v minulosti, tak kto vie v akom je stave celé Tvoje účto. ....
Zablacky1212
17.07.13,04:15
No veď práve. Ďakujem za odpovede.
Janiela
17.07.13,08:06
Ja som tiež takto naťahovala odovzdanie dokladov, až kým nevyplatili. Poučila som sa na minulosti.
Posledný príklad:
SRO: Nosili doklady na poslednú chvíľu, s platením ťažkosti, s komunikáciou ťažkosti. Sama som ukončila spoluprácu. Na veľké prosenie som im zobrala tento rok, samozrejme, žiadali prácu odovzdanú načas, s platením opäť problém, tak znova z mojej strany ukončenie spolupráce, účto "zobrala" konateľova sestra - mimochodom učiteľka výtvarnej výchovy, t.č. na materskej, lebo má dosť času - a nakonec - vrchol drzosti - zaplatíme polovicu a dáme účto na kontrolu audítorovi a až potom doplatíme!!!!!
Ťažko nám je tu radiť.
Je účtovníčka vyplatená? Dôvod ukončenia spolupráce? To sa tu nepíše.
Zablacky1212
07.08.13,09:01
JE mi jasné, že záleží od prípadu. Tu bol ten problém, že účtovníčka si poslednú faktúra navýšila na trojnásobokl a to už je trošku prehnané. No vyzerá, že sme sa nakoniec nejak dohodli.