solino
14.03.06,14:28
Ahojte vsetci,

chcela by som Vas poprosit o radu, hlavne tych, ktori poznaju A-Cory softwer, ako by ste postupovali pri vystavovani cestakov a knihy jazd pri konatelovi s.r.o., nepoberajucom plat ani ziadnu odmenu, ktory na sluzobne cesty pouziva sukromne vozidlo. jedna sa mi hlavne o cesty v zahranici a teda cestovny prikaz do zahranicia. nie je mi uplne jasna problematika PHM, pretoze v tomto softwary sa v knihe jazd daju PHM za liter vyjadrit len v SKK, pricom pri cestovnom prikaze sa daju vyjadrit aj v cudzej mene. nie je mozne zadat v knihe jazd PHM tiez v cudzej mene? neviem totiz tu funkciu najst. vopred vam srdecne dakujem a prajem pekny den:)
solino
14.03.06,13:34
nikto mi neporadi?:mee:
Manual
14.03.06,20:16
Ahojte vsetci,

chcela by som Vas poprosit o radu, hlavne tych, ktori poznaju A-Cory softwer, ako by ste postupovali pri vystavovani cestakov a knihy jazd pri konatelovi s.r.o., nepoberajucom plat ani ziadnu odmenu, ktory na sluzobne cesty pouziva sukromne vozidlo. jedna sa mi hlavne o cesty v zahranici a teda cestovny prikaz do zahranicia. nie je mi uplne jasna problematika PHM, pretoze v tomto softwary sa v knihe jazd daju PHM za liter vyjadrit len v SKK, pricom pri cestovnom prikaze sa daju vyjadrit aj v cudzej mene. nie je mozne zadat v knihe jazd PHM tiez v cudzej mene? neviem totiz tu funkciu najst. vopred vam srdecne dakujem a prajem pekny den:)
Nie, nedá sa tam zadať iná mena len Sk, pretože program by musel byť napojený na kurzový lístok a prepočítavať to a to by bol veľký luxus. Ale riešenie je také, že určite má doklad o nákupe PHM v zahraničí a vieš cenu PHM v cudzej mene, prepočítaj ju a nahoď do A-cory a on už bude počítať s tou sumou v Sk. Iné riešenie tu nie je. V cesťákoch sa to dá, pretože to spočítaš sama na kalkulačke a do každej kolonky si dáš sumu akú potrebuješ. Ale A-cory je výborný a rýchly program, nezväzuje ruky ako iné SW.
Pekný večer...:)