Katkatika
16.07.13,21:42
co musi obsahovat osobny spis zamestnanca, nastupila som do prace .... s mojim nastupom sa odomna caka ze vylepsim vedenie personalistiky. predchodkyna viedla len osobitny sanon pre kazdeho zamestnanca...ale nic neukladala necislovala ... zaujima ma ci osobny spis musi obsahovat aj predoslu administrativu pred nastupom zamestnanca. Jedna sa o to, ze pred nastupom zamestnanec posle do firmy ziadost o zamestnanie potom ho vyzvu aby sa dostavil na pohovor potom sa mu posle vysledok pohovoru atd...ci vsetka tato administrativa patri do osobneho spisu ak ten zamestnanec nastupi. Ta korespondencia sa eviduje pod spisovymi cislami, len otazka znie ci mam na to viest osobitnu evidenicu a sanon alebo to dat do osobneho spisu...dufam, ze som to velmi nepomotala...
Llívia
17.07.13,05:46
Urob tak, ako ti najviac vyhovuje :)
Ja všetky "papiere" (aj korešpondenciu) ohľadom zamestnanca dávam do jeho osobného spisu. Ak niečo potrebujem nájsť, všetko je pekne pokope.
Katkatika
17.07.13,06:33
ide o to ze vsetky listiny prechadzaju registrom a vsetko je zaznamenane. rozmyslam nad tym co je lepsie alebo skor co je spravne, lebo ziadne zakon nedefinuje co ma a co nema byt v osobnom spise. lebo ak mam sanon na vyberove konanie na tu a tu poziciu a na konci je prijaty clovek ci mam vybrat zaznam ktory presiel cez register - napr. oznamenie o uspesnom absol. pohovoru atd...a vlozit ho do osobneho spisu ktory bude doplneny o dalsie dokumenty toho dotycneho zamestnanca...ci mi ten zaznam nebude chybat v sanone "vyberove konanie..."
Llívia
17.07.13,07:09
Keď máš takú dilemu, tak si sprav kópiu a máš ho aj tam, aj tam :-)
Šanón "výberové konanie" by sa mal prerieďovať podľa toho, na akú dlhú dobu dali uchádzači súhlas s evidenciou ich osobných údajov.