Lulu19841984
17.07.13,05:44
Poprosila by som o radu nakolko som uz zufala.Kupili sme byt v povodnom stave a najali sme firmu na kompletnu rekonstrukciu.Firma je u nas tyzden,ale mame s nou velke problemy.Nic sa nas nespytaju,uroia to podla seba,potom im to nesedi a vsetko prerabaju,su to riadni fuseri,napr.drazky na elektroinstalaciu sekali seketkami.No hroza Je moznost ukoncit s takouto firmou spolupracu a ziadat si vratenie zvysnej sumy zo zalohy?
duves
17.07.13,03:47
Zálohu ste uhradili začo? Za práce?
Lulu19841984
19.07.13,02:50
Dobry den,

Ano,za prace. Dokopy tam este nic neurobili a vcera sa pobalili a odisli a vraj kym neuhradime fakturu sa material,nebudu pokracovat.Odviezli si aj zvysny material za ktory mame ovsem zaplatit. Ich praca a pristup je katastrofalny.Dakujem za radu.
draik
19.07.13,09:03
Ak máte uzatvorenú zmluvu s danou firmou, dá sa odraziť od jej textu. Bez ohľadu na to však počítajte s tým, že to bude o nervy s neistým výsledkom.
Lulu19841984
19.07.13,18:27
Mame zmluvu-nie su tam ziadne sankcie v pripade ukoncenia zmluvy aj doklad o vyplateni zalohy,takisto mame aj fakturu za material,kde najprv pozadoval zaplatit 1600 eur a teraz ked sme mu prisli na jeho podvody,tak to bolo zrazu 600.A je nejaka sanca,ze to vyhrame?Na koho by som sa mala v prvom rade obratit?Dakujem
duves
19.07.13,18:40
Dobry den,

Ano,za prace. Dokopy tam este nic neurobili a vcera sa pobalili a odisli a vraj kym neuhradime fakturu sa material,nebudu pokracovat.Odviezli si aj zvysny material za ktory mame ovsem zaplatit. Ich praca a pristup je katastrofalny.Dakujem za radu.
Prace sa uhradia zvyčajne až po vykonaní diela a je to jedno, či to mate na papieri, alebo nie. Zaloha za material je bežna vec.
Takže si nemala vyplatiť na drevo peniaze za pracu, ktora sa len ma vykonat. Za material len oproti fakturam.