miska31
17.07.13,13:38
Dobrý deň. Do techniky počítačov sa veľmi nerozumiem. Chcela by som vedieť či je možné nejako prostredníctvom internetu (team viewer?) pracovať v programe na PC ktorý mám napr v práci aj cez počítač ktorý mám doma? Ďakujem.
zuzana.š.
17.07.13,12:35
áno dá
miska31
17.07.13,15:12
Ďakujem za odpoveď :). A ako?
mecky
17.07.13,16:21
no teda team viewer nieje velmi urceny na takyto typ pouzitia a by som povedal ze je to skor mozne pouzit len ako nudzovku
dalsia vec je ze ak je to praca v nejakej firme tak taketo nieco na 99% nieje povolene
Stefan2005
17.07.13,18:32
... spomínané programy ako píše mecky sú skôr nudzovkou pre prípadnú vzdialenú správu a konfiguráciu počítača; v reále si neviem dobre predstaviť, ako by som napr. účtoval z domu do účtovného softvéru inštalovaného do PC v práci cez TeamViewer....
... ale ak predsa by si našla takú činnosť, ktorú by šlo touto formou vykonávať, tu sú docela dobré rady a sprevádzkovaniu spominanej (ných) aplikácie/ií:
http://itnavody.sk/blogy/software/uplna-vzdialena-sprava-pc
zuzana.š.
18.07.13,16:00
Predtým som to mala urobené cez team wiever, ale bolo to pomalé. Teraz mám nejakú pevnú IP adresu, nerozumiem sa tomu, snád ti nejaký programátor poradí, ale funguje to výborne, rýchlo. Pracujem doma externe, čo potrebujem - nejaký údaj, sa prepojím do vzdialeného PC. Len kliknem na ikonu na ploche a ono ma to spojí s druhým PC, môžem v ňom pracovať, pozerať, atď.