Romanoos
17.07.13,14:16
Dobrý deň,

riešim jeden problém. Spoločnosť s ručením obmedzeným by mala zriadené virtuálne sídlo - len ako sídlo pre s.r.o., kde by bola aj schránka pre doručovanie písomností, ale žiadna kancelária ani fyzický priestor. Predmetom podnikania by bolo prevádzkovanie e-shopu. Vzhľadom na predávaný tovar by ako sklad stačila jedna nevyužitá skrinka. Všetky úkony týkajúce sa balenia a odosielania tovaru by boli vykonávané u spoločníka s.r.o. Ešte doplním, že tovar sa bude odosielať len prostredníctvom pošty, tzn. nie je možnosť pre zákazníka vyzdvihnúť si tovar osobne. Otázka znie, musí mať takáto s.r.o.-čka nahlásenú prevádzku alebo nejaké súvisiace miesto, keď žiadnu prevádzku nepotrebuje? Máte niekto e-shop a prevádzkujete ho z domu? Ako ste to riešili?

Vopred ďakujem za každú odpoveď. S pozdravom

Roman
Ganzo
17.07.13,15:07
Zdravim,
eshop mám. Prevádzku vo Vašom prípade nepotrebujete.
buchač
05.11.13,15:07
Ale reklamu si nemusíš práve takýmto spôsobom robiť ....
Stefan2005
05.11.13,18:32
... tak toto by ma zaujímalo, prečo sa mi táto téma zobrazuje medzi dnešnými aktuálnymi, a čo s tým má buchač (jeho meno tam je), ktorý je uvedený ako odpovedajúci ????????????.... snáď sa Ďuri stal moderátom ?
JankaO
05.11.13,18:42
Bol tu jeden nick, ktorý ku každej téme ohľadom e-shopov podával svoje reklamy - asi 20 príspevkov. Tak bol vymazaný aj s komentármi. No pôvod komentárov nezmizol...