oti
14.03.06,16:48
Ahojte všetci. Neviem si dať rady. Mohli by ste mi poradiť akú potrebuje mať odbornú spôsobilosť osoba ktorá chce podnikať vedením účtovníctva? Neviem to nájsť. - potrebujem to k práci.
STRELEC
14.03.06,16:05
Žiadnu. Ani prax. Je to voľná živnosť. Zaregistruješ sa na živnoúrade bez problémov.
emily
14.03.06,16:05
Ahojte všetci. Neviem si dať rady. Mohli by ste mi poradiť akú potrebuje mať odbornú spôsobilosť osoba ktorá chce podnikať vedením účtovníctva? Neviem to nájsť. - potrebujem to k práci.
Oficiálny papier nepotrebuješ o spôsobilosti žiadny. Len to vedieť robiť, aby bol zákazník spokojný:)
Lekáreň LÚČ
14.03.06,16:15
netreba žiadnu, hoci odo mňa ešte v roku 2001 chceli doklad o ukončení aspoň SŠ.
zdravím Viera
STRELEC
14.03.06,16:19
netreba žiadnu, hoci odo mňa ešte v roku 2001 chceli doklad o ukončení aspoň SŠ.
zdravím Viera.... a + doklad o praxi. V zákone je to tak, ako je. Živnozákon postavil potrebu kvalifikácie u účtovníctva na úroveň upratovačky.
Asi tak.
oti
14.03.06,18:29
Dakujem pekne, aj ja som očakával, že na takúto živnosť potrebuje človek SŠ a min 3 roky praxe. Ste skvelí
bredikova
02.06.06,09:20
Prosím, potrebujem vystaviť potvrdenie o odbornej praxi. Má to nejakú prepísanú formu, alebo stačí ak nápíšem , že daný človek u nás pracoval v danej profesii od do. prosim potrebujem to urychlene. Dakujem vopred.
Zita5
02.06.06,09:23
Prosím, potrebujem vystaviť potvrdenie o odbornej praxi. Má to nejakú prepísanú formu, alebo stačí ak nápíšem , že daný človek u nás pracoval v danej profesii od do. prosim potrebujem to urychlene. Dakujem vopred.


Stačí ak potvrdenie vypíšeš na klasickom firemnom papieri.