marušqa
19.07.13,19:16
Ahoj , mám 14 rokov meriam okolo 169 cm a vážim cca 64 kg ... musím schudť cez prázdniny .. vyskušala som už viacero receptov na chudnutie no nič mi nepomohlo .. po nieakom čase som sa vraciala k straemu jedalnému lístku .. sladkosti snažím sa ich obmedziť .. alé nedari sa mi stále ma ovladne strašná chuť ... neviem si pomôcť .. Pomžte mi nejaký recept ktorý by i pomohol .. pri ktorok by som nema chuť sa prejedáť ... taký ktorývám už pomohol pri chudnutí .. prosím pomožte mi som strášne zúfala ..
kopretinka
19.07.13,17:18
načo znova zadávaš tú istú otázku??? zrazu si omladla o rok? to je aký zázrak? dobre sa bavíš?
marušqa
19.07.13,17:30
Nie nebavim sa na tom .. určite nie čo by som z toho mala ..asi som sa pomylila ešte len dnes som sa tu zaregristrovala ..a niečom som omylom staličila .. tak som musela od znovu písať . alé nevedela osm že ten tu otázku som už zverejnila .. a ten vek o mesiac budem mať 15 neni to jedno ?...
DanielaSL
19.07.13,17:43
Pozri si www.lahkechudnutie.sk alebo si kúp knihu Antónie Mačingovej - Najedzte sa do štíhlosti. Zbaví ťa návyku na sladké , môžeš jesť dosýta a zároveň chudneš. Alebo ak si na Fb nájdi si tam Harmonické stravovanie podľa Antónie Mačingovej. Ale musíš to chcieť v prvom rade sama...a nie na mesiac, dva..ale upraviť si stravovanie podľa nej už na celý život.
marušqa
19.07.13,17:45
Ďakujem idem si to pozrieť ... práve to že vydržím aj pol roka jesť zdravo niečo ma nahneva alebo sa niečo stane a už sa neviem ovladať .. je to ťažke alé musím to dať !.. ešte raz dakujem
DanielaSL
19.07.13,17:49
No práve, že mne sa páči u nej to...že ak už nechceš viac chudnúť, tak máš povolené stravovanie v pomere 5/2..5 dní jej zdravé stravovanie ..čo je vlastne delená strava..a dva dni môžeš jesť čo chceš , koľko chceš. No a na tie sladkosti mne sa osvedčili vlašské orechy alebo mandle, poliať lyžicou medu a jesť. Robím si to do malej kávovej šálky , tak možno do dvoch tretín.