Margaréta Meggie Macková
20.07.13,08:25
Som partnerom s youtube a neschválili mi speňaženie mojich najúspešnejších videí, ku ktorým mám autorské práva (aj zvukové, či obrázkové), napriek tomu mi to neschválili, že nemám oprávnenie tento obsah zverejňovať. Keďže už raz určili verdikt je možné im túto ich mylnú informáciu o mojich právach vyvrátiť?
arizona
20.07.13,07:52
Moc ludi,ktori by blizsie spolupracovali na YT tu asi moc nie je. Takze nik nevie,co mas uzavrete v zmluve.

Nebolo by vhodnejsie,keby si problem vyriesila s YT ? Oni ti asi najlepsie vysvetlia,preco zamietli tvoje videa a ich spoplatnenie...prip. navrhnu riesenie...
lujza.j
20.07.13,07:59
lb1977
22.07.13,05:39
Jednoznačne doporučujem komunikovať s YT. Nechcú od Vás, aby ste doložili informáciu o vlastníckych právach, ako je to uvedené tu: https://support.google.com/youtube/answer/1311196?hl=sk&ref_topic=1115890? Ja mám na YT spenažné len jedno video www.youtube.com/watch?v=Dyoe-W5b8OY, ktoré som vytvoril s mojou dcérou, ale zatiaľ tam nemám žiadne zárobky :). No mne nejde ani tak o zárobky, ako skôr o to vyskúšať si, či to spolatnenie funguje.