jaro.blaho
21.07.13,15:37
Ahojte,

poradíte mi dobrú autoškolu v Bratislave? Dobrá autoškola pre mňa znamená predovšetkým škola s osobným prístupom a dobrými inštruktormi.

Vďaka!
myrus
21.08.13,11:06
ahoj, neviem, ci je to stale aktualne, ale pre mna bola autoskola crs-servis top (aspon z referencii, ktore som dostala na ine autoskoly)...kludny instruktor (niekedy az obdivuhodne kludny :D ), poradenstvo, ochota prist pre mna na jazdu a skoncit jazdu tam, kde som potrebovala, splatkovy kalendar, ... pri vymienani si informacii so znamymi som bola extremne rada, ze som si vybrala prave tuto, ani najmenej nelutujem.
pepele
17.09.14,13:20
Vyhol by som sa Game. Je lacna, ale nenaucia ta vela ...
Viem ze otazka je ina, ale tazko povedat jednoznacne stanovisko ktora je najlepsia.
mari16
14.10.14,04:52
Neviem, ci je to este aktualne ale mozno pomoze inym, podla mna je dobry vyber autoskola fortunka, nove auto, mlady pohodovy instruktor a fakt indivindi pristup, na vsetkom sa s nim da dohodnut. A stale vymyslaju nejake akcie co je tiez celkom fajn
danagarcia
04.12.14,19:14
Nikdy viac autoškola GAMA, inštruktori, ktorí nepoznajú Bratislavu a od študentov autoškoly žiadajú aby zapli navigáciu a tak sa dostali vôbec spať, jazdenie stále po tej istej trase, keď že nepoznajú Bratislavu, arogantný a ješitní keď sa odhlásite z jazdy aj pre chorobu tak Vám potom zámerne nedávajú ďalšie termíny, nič Vás nenaučia o parkovaní a nejakom jazdení sa nedá ani hovoriť a riaditeľka škoda reči prefajčená,
nekompetentná žena.Nikdy viac!Vyhnite sa im oblúkom! Vyhodené peniaze.