RadopKE
22.07.13,12:58
V O2 som si aktivoval EÚ pas s novým číslom.Keďže mobil využívam hlavne v Rusku a Bielorusku,žiadal som od zamestnanca vysvetlenie,či sa tento program týka aj týchto krajín.Zamestnanec ma niekoľkokrát slovne ubezpečil - že áno i keď zmluvu nakoniec vystavil celkom ináč. Faktúra mi prišla na 351€. Zamestnanec ma zjavne uviedol svojím tvrdením do omylu a O2 mi reklamáciu neuznala.Pri aktivácii EÚ pasu bola aj moja manželka.Urobil som chybu,že som si zmluvu pri podpise na mieste neprečítal. Som rozhodnutý sa súdiť,len neviem,či mám oproti takému gigantu vôbec nejakú šancu uspieť. Vďaka za rady.
Onko
22.07.13,11:05
Nemáš šancu, pre súd bude rozhodujúca zmluva, na súdnych poplatkoch minieš ešte viac než je výška faktúry.
tictac7
22.07.13,11:10
...nejde o to, či sa ideš súsdiť s gigantom, alebo nie. Treba si to zobrať takto:
- bola zmluva uzavretá v časovej tiesni?
- prečo si si zmluvu pred podpisom neprečítal - nemusíš všetky malé písmenká - vždy treba minimálne na mieste prečítať - idintifikačné údaje zmluvných strán, predmet zmluvy, cenu, dobu, na ktorú sa zmluva uzatvára a možnosti ukončenia zmluvy - bez tohto žiadnu zmluvu nepodpisujem a nikdy som sa nestretla s tým, že by mi neumožnili si to prečítať
- Rusko a Bielosrusko nie sú členmi EÚ, takťe určite by som v zmluve hľadala aj zmienku o tom, že aj tam mám zvýhodnené volania - keďže si si kvôli tomu túto službu aktivoval.
... môj názor - na súde s Tvojmi argumentami nepochodíš, ani keby si sa súdil so mnou.