stuko
14.03.06,19:42
priatelia,

mam pre vas velmo zaujimavu otazku. O stravnych listkoch sa pre zivnostnikoch na porade toho uz popisala az az, mna by vsak zaujimalo, ako sa da daniarom zdokladovat, ze som v danom dni robil nad 5 hodin a na stravny listok mam narok. a co praca cez vikendy ?

Hm ? Podla mna je to nezdokladovatelne a pokial viem, tak zatial nevysiel ani ziadny predpis, ktory by tieto veci upravoval.

Ja som zastancom toho, ze ak chcem si uznat gastrolistok na kazdy pracovny den a robim cinnosti, ktore su kancelarskeho typu, resp. sprostredkovanie objednavok ak zdokladujem za mesiac dost vysoky prijem, tak by sa to daniarom dalo nejako povedat, ze som vela robil, ale na strane druhej niekedy aj za minimalny cas, mozete zarobit balik :)

Chcem sa preto Vas, skusenejsich opytat, ci ste sa s niecim podobnym stretli, ci ako to budeme obhajovat na DU ? :eek::confused:

A co praca cez vikendy ? Ja napriklad fakturujem na konci mesiaca 3 firmam, vobec v ziadnej fakture nemam uvedeny cas prace.

takze ako ?
Zita5
14.03.06,18:45
priatelia,

mam pre vas velmo zaujimavu otazku. O stravnych listkoch sa pre zivnostnikoch na porade toho uz popisala az az, mna by vsak zaujimalo, ako sa da daniarom zdokladovat, ze som v danom dni robil nad 5 hodin a na stravny listok mam narok. a co praca cez vikendy ?

Hm ? Podla mna je to nezdokladovatelne a pokial viem, tak zatial nevysiel ani ziadny predpis, ktory by tieto veci upravoval.

Ja som zastancom toho, ze ak chcem si uznat gastrolistok na kazdy pracovny den a robim cinnosti, ktore su kancelarskeho typu, resp. sprostredkovanie objednavok ak zdokladujem za mesiac dost vysoky prijem, tak by sa to daniarom dalo nejako povedat, ze som vela robil, ale na strane druhej niekedy aj za minimalny cas, mozete zarobit balik :)

Chcem sa preto Vas, skusenejsich opytat, ci ste sa s niecim podobnym stretli, ci ako to budeme obhajovat na DU ? :eek::confused:

A co praca cez vikendy ? Ja napriklad fakturujem na konci mesiaca 3 firmam, vobec v ziadnej fakture nemam uvedeny cas prace.

takze ako ?

Ešte s podnikateľov asi skúsenosti nemá nik , pretože to je nový nárok SZČO a ako to pôjde počas kontroly zdôvodniť , asi ešte nevieme . Ale jedno je isté , tak aby to prešlo:) , nie -argumenty,argumenty.;)
Ale už som na porade čítala , že má vyjsť usmernenie k tomuto problému .Takže musíme počkať .
DušanČ
14.03.06,19:07
Ja mám na tento problém asi taký názor, že to vlastne problém ani nie je. Keď pre SZČO novela zákona umožňuje dať 55 % z hodnoty na stravné lístky do nákladov, musel si byť zákonodarca vedomý toho, že dokazovať to, že na dni, na ktoré počet zakúpených lístkov pripadá, každý odpracoval min. 5 hodín, bude sa dať dokazovať len ťažko, resp. je to nedokazateľné. Aj keby si niekto zakúpil v kalendárnom roku 365 lístkov a z každého by si do nákladov uplatnil zmienených 55 %, nemá ako kontrola dokázať, že to tak nemohlo byť. SZČO sa tu môže správať asi podľa hesla : "Kto neverí, je somár." Dôkazné bremeno tu by malo byť jednoznačne na strane kontroly.
ilona
15.03.06,05:44
Ja nemám prečo dokazovať že to tak bolo,/že som odpracovala napr.280 dní pokiaľ mám k tomu prim.obrat a pod./,ak nebudú chcieť uznať, nech mi oni dokážu že to tak nebolo./bolo by to pre nich asi dosť ťažké./