srnka11
23.07.13,20:28
Dobrý večer, rada by som sa poradila - manžel je zberateľom rôznych vecí a tiež je jeho koníčkom rezbárstvo. Chcela by som umiestniť niekam prezentáciu toho čo má, niečo úplne jednoduché, dostupné pre tých, čo by to chceli vidieť. Nechcem samostatnú stánku, rozmýšľam nad facebookom, aj keď viem že má iný účel. No na prezentáciu vecí na nete mi pripadá jednoduchý a dostupný. Ďakujem za rady
buchač
23.07.13,18:33
Kto nie je na Fasebooku , ako keby neexistoval ...
Fasebook mal zo začiatku úplne ( ako vravíš ) iný účel ...
Dnes je tam drbnuté každé ho**o ...

Takže si vyber ...
Ja osobne by som si vytvoril svoju vlastnú stránku ...
Na Fejse iba maximálne nejaký odkaz na onú stránku ...
misoft
23.07.13,18:35
lb1977
23.07.13,18:55
Ja by som doporucoval na zaciatok aj Facebook. Skuste si najst na googli navod ako vytvori Stranku (Page) na facebooku. Na svoju FB Stranku potom mozete pridavat galerie a pisat prispevky. Ak sa Vam to podari, tak sem potom pridajte odkaz. Rad si pozriem nejake rezbarske prace :)
arizona
23.07.13,19:04
Mozno prave ta web stranka by pomohla. Web.stranky sa daju urobit aj zdarma, vygoogli si, je toho vela. Alebo vyhladaj stranky podobneho zamerania a pridaj prezentacie. Kto hlada nieco podobne, v prvom rade hlada na takychto strankach.
marion
29.07.13,09:09
Na Facebooku ked tak ako samostatnu stranku o rezbarcine. Tak to mozu vidiet aj ludia, ktori nie su jeho priatelia, ale zaroven musia byt zaregistrovani na FB. Dalsia mozno, ak nechce predavat, je www.artmama.sk. Je to pre ludi, ktori radi nieco tvoria a chcu sa s tym pochvalit. Dalsiu moznost doporucujem zdarma stranku vytvorit na www.webnode.sk, ale tym, ze je to zadarmo, tak je to aj obmedzene. Ak chce predavat, tak www.sashe.sk.