okuliariky
23.07.13,21:50
Dobry den,

chcela by som sa spytat,ci sa da v systeme SAP vystornovat faktura, ktora je zauctovana cez objednavku tak aby sa mi pri vystornovani neotvorili v objednavke vsetky polozky,pretoze mam presne taky problem mam povodnu fakturu mam dobropis iba na urcite polozky z tej povodnej faktury a mam novu opravenu fakturu tiez na urcite polozky, ide o cenovy rozdiel, ale z troch poloziek na povodnej fakture potrebujem vystornovovat a nanovo zauctovat iba dve polozky, ale skusala som to a Sap ma nepusti to vystornovat polozkovite,lebo objednavka sa mi stale otvori na vsetky polozky, neviete niekto nejaku fintu,alebo nejaku tranzakciu v Sape na to ako to vystornovat iba nejako polozkovite ? bez toho aby som nieco neovplyvnila, je to cele nelogicke,ale vselico sme uz skusali a najhorsie je,ze dodavatel mi tvrdi,ze nevie opravit ani dobropis ani novu fakturu.

Neviem,ci je to pochopitelne,ale dufam,ze ano a velmi by som bola rada, keby ste mi niekto s tym vedeli pomoct.

Dakujem za kazdu odpoved :)
ivka70
23.07.13,21:12
okuliariky
24.07.13,17:18
toto MIRO je vlastne na strono priamo v objednavke?

faktura je zauctovana cez MIR7

ja potrebujem vystornovat povodnu fakturu tak aby sa mi v objednavke neotvorili vsetky polozky,ale iba urcite,ktore mam na novej fakture

moze byt,ze to nemame nastavene v systeme

Dakujem :)