vmarek
24.07.13,11:07
Prosim poradte mi : ak chcem pozastavit zivnost ako postupovat s vypovedou zamestnancom aby som sa vyhol odstupnemu? a este na ako dlho sa da pozastavit zivnost. dakujem
Xanti
24.07.13,09:34
Živnosť sa dá pozastaviť od 6 mesiacov do 3 rokov. Pozastavenie stojí 4 eurá, a kedže rušíš prevádzku tak zamestnanci majú nárok na odstupné ... nijako sa tomu nevyhneš.
vmarek
24.07.13,09:41
a v pripade znizovania stavov na pracovisku?
kopretinka
24.07.13,09:45
čo je podľa teba znižovanie stavu?to nie je zrušenie prac.miesta?ak rušíš jeho miesto,patrí mu odstupné.pane bože,zákonník práce si videl vôbec?
vmarek
24.07.13,11:13
pocuj naco tu radis ak si nervozny....ci som videl zakonnik prace je moja vec, ak sa tu nieco opytam tak hadam staci strucna odpoved a nic ine.
len potrebujem vediet ako sa da vyhnut odstupnemu to je vsetko
marjankaj
24.07.13,11:19
pocuj naco tu radis ak si nervozny....ci som videl zakonnik prace je moja vec, ak sa tu nieco opytam tak hadam staci strucna odpoved a nic ine.
len potrebujem vediet ako sa da vyhnut odstupnemu to je vsetko
Veď to odstupné dať nemusíš. Ale ak ťa dotyčný dá na súd, tak to odstupné doplatíš aj s "úrokmi".
Kto chce kam - pomôžme mu tam.
lujza.j
24.07.13,11:20
pocuj naco tu radis ak si nervozny....ci som videl zakonnik prace je moja vec, ak sa tu nieco opytam tak hadam staci strucna odpoved a nic ine.
len potrebujem vediet ako sa da vyhnut odstupnemu to je vsetko
A pocuj ty....kto tu moze byt nervozny si iba ty a iba ty....lebo ty musis platit:D...tu su rady dobrovolne....takze,smykaj citat ZP....odpoved si dostal....tak chystaj lóve:D
kopretinka
24.07.13,11:26
pocuj naco tu radis ak si nervozny....ci som videl zakonnik prace je moja vec, ak sa tu nieco opytam tak hadam staci strucna odpoved a nic ine.
len potrebujem vediet ako sa da vyhnut odstupnemu to je vsetko
nemám byť prečo nervózna,nie som tvoj zamestnanec :---