AdrianaDk
24.07.13,14:01
Prosím Vás je tu nejaká účtovníčka v DOLNOM KUBINE ktorej by som zaplatila za kurz, ktorá by ma zaučila v účtovnom programe, nakolko mám bar a chcem si viesť účtovníctvo sama....dakujem vam
JankaO
24.07.13,12:23
Zaučenie v účtovnom programe robí softvérová firma, od ktorej je program. A zväčša, ak je to úvodné školenie aj zadarmo.
AdrianaDk
24.07.13,12:26
lenze ja som uplny začiatočnik tak neviem či by som to potom vedela robit, neviem nakolko je to zlozite pre začiatočnika ako som ja ...ty si čo o tom myslíš? neviem ako také kurzy funguju
Stefan2005
24.07.13,14:05
... zaučenie v účtovnom programe a zaučenie do účtovníctva sú diametrálne odlišné veci... kto ovláda účtovníctvo, základy nového programu si osvojí za pár hodín; zaučenie do účtovníctva je vecou mesiacov, rokov... a následne neustáleho priebežného vzdelávania
AdrianaDk
24.07.13,14:56
ja viem že je to odlišne, lenže ja mam bar kde mam každý mesiac tie isté veci dookola - je to dokopy 10 faktúr mesačne a každý mesiac sa mi to opakuje preto si myslím žeby som to mohla aj ja zvladnut, mám za sebou obchodnu akademiu kde sme sa učili účtovné veci, no potrebujem niekoho kto mi to ukáze z praxe...
Tweety
24.07.13,15:00
AdrianaDk (Dnes 17:56) ja viem že je to odlišne, lenže ja mam bar kde mam každý mesiac tie isté veci dookola - je to dokopy 10 faktúr mesačne a každý mesiac sa mi to opakuje preto si myslím žeby som to mohla aj ja zvladnut, mám za sebou obchodnu akademiu kde sme sa učili účtovné veci, no potrebujem niekoho kto mi to ukáze z praxe...

Tak si na začiatok zober účtovníčku a zaúčaj sa. Účtovníctvo to nie je len pár faktúr mesačne. Treba študovať aj zákony, potrebné k práci účtovníka,živnostníka.
AdrianaDk
24.07.13,15:13
všetky kurzy na ktoré som sa chcela prihlásiť sú o teoretických veciach ale ja potrebujem vedieť z praxe čo najviac preto som chcela či tu taký niekto je aby mi to všetko ukazal v programe a vysvetlil čo si mam sledovať a tak ...
veronikasad
24.07.13,16:00
Ja ti doporučujem opačný postup (ak si nechceš dať spracovať účto inej osobe) - najskôr absolvuje základný kurz JU a miezd (tam tápaš oveľa viac), potom hľadaj niekoho, kto ťa zaučí v účtovnom SW, ktorý si vyberieš.