Mija-ja
24.07.13,21:18
Krasny večer, mohli by ste mi prosim povedat Vaš nazor, pripadne skusenost s notebookmi od T-comu? Konkretne ide o Lenovo Thinkpad Edge E530C. Pripadne kto ho ma, skusenosti s tymto konkretnym notebookom. Viem že Lenova su kvalitne, ale nebude v tom nejaky hačik?Nebudu nejake nekvalitne alebo so slabšou vybavou? Pamatam si že kamarat mal davnejšie od nich raz počitač a naozaj bol dost pomaly , stale nanho nadaval. Pridavam popis z ich stranky:

Lenovo Thinkpad
Edge E530Chttp://www.telekom.sk/swift_data/source/images/ponukapdf/Edge-E530C.jpg
Výkonný notebook.


displej: 15,6" HD, LED -backlit, anti-glare
Intel® Pentium® B960
RAM 4 GB , webkamera: HD 720p
500 GB HDD , Wi-Fi 802.11 b/g/n
OS Windows 8 SK

Dakujem :O)
erik555
25.07.13,07:21
je to normalny notas pre bezne surfovanie po nete, pozeranie videa a podobne. Dvojjadrovy procesor Pentium B960 2,2GHz - sice nie je z novej generacie (bol vydany v 2011), ale ako som pisal na bezne uzivanie normalny, grafika integrovana...
Ale nepoznam ich podmienky k tej kupe, ze kolko sa nakoniec zan zaplati :)
Martin1310
25.07.13,14:34
Ja som mal tiež od T-comu počítač a tiež to bola taká akože akcia a bol to strašný krám.Neutiahol ani programy ktoré boli súčastou operačného systému.Aj ich vtedy za to kritizovali.
Na tom notebooku Lenovo od Telekomu práve píšem a som s ním spokojný.Niesom žiadny IT-čkár,len bežný uživatel.
erik555
25.07.13,14:41
zalezi na konfiguracii...ten PC mal ake komponenty? Ked slabsi procak, malu RAMku atd., tak to nemohlo slapat podla tvojich predstav :)
Martin1310
25.07.13,14:54
V tej dobe som ešte o tom nič nevedel práve preto som sa rozhodol tu ich akciu využiť pretože som mal istotu že dostanem všetko čo potrebujem.
Inak slabá ramka-500mb , tú som vymenil a grafika na základnej doske , mohol som tam síce dať grafickú kartu ale bol tam nejaký podivný typ pripojenia ,nenašiel som žiadnu čo by tam pasovala ale teraz už je to fuk.