simca333
25.07.13,11:19
Dobrý deň, pracujem u jedného zamestnávateľa od roku 2002. Momentálne som na rodičovskej dovolenke. Moje miesto bolo po mojom odchode na MD zrušené. Mám možnosť sa vrátiť na inú pozíciu, ale je to len na zastupovanie počas MD a RD. Chcem sa teda spýtať, či je možné aby sa moja zmluva zmenila týmto spôsobom na dobu určitú a či v prípade ak sa daná osoba vráti ( predpoklad je po 1 roku ) tak či mám ja automaticky koniec pracovného pomeru, bez nároku na odstupné aj keď vo firme pracujem cez 10 rokov.
Mila123
25.07.13,09:22
áno, ale iba s tvojim súhlasom
terezamaria
25.07.13,09:25
Zamestnávatelia si nemôžu robiť čo chcú, pokiaľ im nedáš súhlas svojím podpisom. Takže pokiaľ Ty nepodpíšeš pracovnú zmluvu na dobu určitú, pokiaľ si mala dobu neurčitú, nemôže byť platná.
simca333
25.07.13,09:26
A mám aj nejakú inú možnosť, ak by som miesto prijala, súhlasila so zastupovaním, ale proste neprišla o nárok na odstupné. Dá sa to nejak ošetriť ?
terezamaria
25.07.13,09:29
Pokiaľ podpíšeš dobu určitú, strácaš nárok na odstupné, pracovný pomer skončí Ti uplynutím doby uvedenej v zmluve...
simca333
25.07.13,09:36
Ďakujem za odpovede. Takže asi moc na výber nemám. Buď prijmem dané miesto, s takouto podmienkou, alebo ostanem bez práce, ale s odstupným.
Tweety
25.07.13,09:42
Ak pre Teba nemá pôvodné miesto a nové nechceš prijať,pretože je na dobu určitú, zamestnáv. má možnosť dať výpoveď z rganiz. dôvodov., alebo PP skončíte dohodou z rovnakých dôvodov. Budeš mať nárok na odstupné. Ak ale budeš mať dobu určitú, PP skončí automaticky dobou určitou,(pokiaľ nedôjde k predlženiu, alebo k zmene PP na dobu neurčitú) nárok na odstupné nebudeš mať.