Peter Šváb
25.07.13,16:30
dobry mam velky problem s mojou zenou.ona je velky problem.nasiel som si ju ale robi problemi a dlhy plus ktomu ma milenca.rodina ju v tom podporuje.na nete pisala ako nechcela byt matkou a ze si chcela uzivat.snou mam dva deti.byvali sme u rodicovskom byte .ale nestarala sa pekne o deti a nevenovala dostatocnu vychovu k malej prvorodenej dcere.nevie rozpravat vraj ma autizmus ale doktori sami povedali ze sa jej treba venovat.ked som byval este snou tak som do prace chodil a popripade aj na brigady a stale bolo malo. pocarbane steny a poroztrusovane jedla a flaky na stenach a na gauci horsie som nebyval.prala a upratovala,varila ale deti neviedla vobec k nicomu.tak som bol zly nadaval som a urazal som ju.pretoze peknym slovom som sa nedohovoril snazil som sa ale marne.dosla mi trpezlivost.chcel som jej pomoct ale odmietala moju pomoc.po nete si kadekym pisala o sexe a preverznostiach to ju najviac zaujimalo a venovala dost casu na to aby si aj nasla niekoho.pocase si nasla pracu a dostala sa do poistovni robit reprezentantku kde urobila viac dlhov jej rodina zije v dlhoch a teraj jej milenec vybral 3000 eur pozicku na dieta do ba k hospitalizacii .za jeden mesiac peniaze rozbila.ja som bol od janurara tohto roka bol na urade prace ale som cestoval ako tak aspon na brigady. z uradu prace som dostaval 100 eur aby som pomohol detom niekedy som dal viac a niekedy menej penazi.za maj som dal jej okolo 320 eur zene najprv 120 a potom 200 ale na druhy mesiac som jej uz nic neposlal pretoze som vratil 200 eur kamaratovi.mozem to niejak vysvetlit na sude?lebo vraj na mna nieco poslala asi na vyzivne,alebo na rozvod to neviemma to byt vraj prekvapenie..v maji tochto roka som nastupil do prace 15.5 2013 tak som mal v juny len 300 eur vyplatu ci ze jun som nevyplatil,ale dostala 3000 eur od toho milenca.ale tento mesiac som jej dal 200 eur vsetko mam zdokladovane cez banku .prosim poradte mi ako sa mam branit pretoze ona setrit nevie ale rada rozbija peniaze.teraz cestuje za nim kvoli praci .lebo ma tam vraj ma istu robotu ale deti nechava zatial doma na dedine s babkou .deti su male maju 2 a 4 rocky.dakujem za pomoc.ja som z vychodu a pracujem daleko od rodiny.na sud nechcem davat ja pretoze to nieje moj problem ale jej.nech da ona.najstarsia sa kvoli nej 2 krat oparila.raz lahko a druhy krat tazko bola aj v nemocnici.mam aj fotky ako sme byvali a ako bolo aj unichu u svokry.ten je milenec bol tazko zavisli na drogach ale vraj prestal poznamho byvali spoluziak.mam aj stare fotky ako fajcil travu a pocul som otom ze bral aj takze drogy ale policia to nikdy nic nenasla.deti som nevidel 6 tyzdnou zakazala mi k nim chodit.ale ja kvoli praci mam jeden a poldna volno a tazko sa mi odchadza od deti.trochu som ju sledoval cez jeden program a mam vsetke fotky a tak tiez som sa mu vyhrazal bitkou a este aj horsim ale onno to nepomohlo.ma 150 kg pisal som mu ze to bolo so zartom.je to zlozite.neublizeil by som jej ani jemu.spomenul som si este na jedno ze mi sfalosovala podpis aby dsotal peniaze z roboty kde ona pracuje a on sami vyhraza stymi fotkami a smskami.jeho rodina si ho oblubila lebo zaraba vela.ja som pokupoval viac veci do domacnosti a peniaze som vrazal na to co bolo potreben pre zivot deti a nie na hluposti.
alaya1
25.07.13,14:40
Podaj ziadost o urcenie vysky vyzivneho na deti na sud.