MichalLM
26.07.13,09:14
Do 17.7. som bol zamestnany na skrateny pracovny pomer, od 18teho jula som na trvaly p. pomer. Za mesiac jul musim este vykazat 125hodin ktore som odrobil v inej firme na dohodu. Chcem sa poradit ako odporucate vykazat tych 125hodin do pracovneho vykazu? do 17.7. som na skrateny pomer neodrobil 2 pracovne dni, mozem pracu na dohodu vykazat v tychto dnoch, pripadne cez vikendy?
diky za rady
Llívia
26.07.13,08:09
Tých 125 hodín odporúčam vykázať v tých dňoch a v tom počte hodín, ako boli skutočne odpracované a v pracovnom výkaze firmy, pre ktorú si vtedy pracoval na dohodu.
V každej firme, v ktorej si pracoval, píšeš do praovného výkazu len tie hodiny, ktoré si odpracoval pre túto firmu.
MichalLM
26.07.13,08:18
ja to vykazujem len dodatocne lebo pracu som uz vykonal, ide mi o to ci sa moze kryt pracovna doba a ci pri praci na skrateny pracovny pomer si mozem dat pracu v dni ked som nepracoval aby nenastal nejaky problem na uradoch ze budem musiet doplatit nejake socialne alebo nieco .....
Llívia
26.07.13,08:26
Pracovná doba sa môže kryť - na prac. zmluvu si mohol robiť napr. ráno, na dohodu pooobede. Pochybujem, že niekto niekedy bude porovnávať tvoju dochádzku v dvoch rôznych firmách.
MichalLM
26.07.13,09:45
dakujem