spageta3333
26.07.13,15:55
Kde žoženiem nejaký vzor dokladu o neopraviteľnosti veci - vedeli by ste mi prosím poradiť? Potrebujem to doložiť k reklamácii cestovnej tašky, ktorú mi počas letu zničili, stačí to dať potvrdiť v hocijakej predajni tašiek, tak to chcem mať pripravené... Ďakujem :-)
a_je_to
01.08.13,22:04
Nájdi nejakú firmu, ktorá by teoreticky mohla tašku opraviť. Napríklad opravovňu športových potrieb, alebo dáždnikov. Vypíš objednávku na opravu a žiadaj pred samotnou opravou uviesť cenovú kalkuláciu opravy. Ukecaj ich, že potrebuješ od nich iba to pooondiate potvrdenie, že im dáš zato na pivo. Nech Ti potvrdia, že oprava bude stáť 1,7 násobok novej tašky. To je doklad o neopraviteľnosti. Obráť sa na leteckú firmu, či sa zaväzuje uhradiť túto opravu, alebo radšej uhradí kúpu novej tašky.... určite si vyberú úhradu novej. To je doklad o neopraviteľnosti. Lebo inak .... úplne všetko sa dá opraviť, záleží iba na cene opravy.
912
02.08.13,08:48
To ktorá letecká spoločnosť vyžaduje? Nám minulý rok zničili kočík (Travel servis), poslala som im len fotky, "damage report" z letiska a palubný lístok, vyhodnotili to ako neopraviteľné a zaslali mi úplne nový kočík, rovnaký typ, farba, ... V utorok sme opäť leteli s touto leteckou spoločnosťou, zničili mi nový dvojtýždňový kufor, práve som ich kontaktovala, zase chcú len fotky, "damage report" z letiska a ostatné náležitosti, oznámili mi, že buď pošlú kuriéra, dajú mi ho opraviť, alebo rovno pošlú nový kus.