AdkaHrcka
26.07.13,15:25
Ahojte, som doktorandka na Katedre knižnično- informačnej vedy UK a diskusné skupiny mi už veľa krát pomohli. Teraz by som im túto láskavosť chcela oplatiť tým, že sa pokúsim vytvoriť návrhy pre zlepšenie ich kvality a použiteľnosti. Ak máte záujem sa na tomto projekte podieľať, stačí len v krátkej ankete označiť, čo v skupinách považujete za dôležité. Vopred pekne ďakujem :*

Anketa - Čo je pre mňa v diskusných skupinách dôležité (https://docs.google.com/forms/d/18BbUaQV7G9MdlayKKg8dYTxugX-sIO644A9zxBgxIq0/viewform)
julysak
26.07.13,16:58
Ale sa nám množia :
VŠ v každom okrese
katedry od výmyslu sveta :D

PS
:D
" Čo ešte môže skupina pre vás urobiť, aby ste v nej boli šťastný "

Odpovedám : Nech mi dá pokoj !
kopretinka
26.07.13,17:17
no mńa by hlavne zaujímalo,ako chceš tie štandardy presadiť:eek:
AdkaHrcka
26.07.13,17:47
Kopretinka, nic presadzovat nebudem, ak sa ludia na niecom zhodnu, bude to vo forme odporucani

julysak, nic nevyrasta, tato katedra je na Univerzite Komenskeho viac ako 50 rokov..Pouzitelnost webovych stranok sa bezne testuje, pouzitelnost for pomenej, ale preco nezacat? Anketa je len priprava, v buducnosti by som ich chcela testovat priamo v interakcii s pouzivatelom. Musim ale vediet, kam zamerat pozornost
kopretinka
26.07.13,17:52
to "bodovanie " mne nevyhovuje,skôr by som prijala slovné vyjadrenie-súhlasím,nesúhlasím,nemám názor,je pre mńa (ne)podstatné,nezaujímam sa o to....a pod.
AdkaHrcka
26.07.13,18:36
dakujem za spatnu vazbu....uz to teraz nemozem zmenit, ale aspon som zmenila povinnost vyplnat kazde pole- aby sa dali vynechat nepodstatne, nezaujimave alebo na ktore nemate nazor