orchydea
26.07.13,16:52
Dcéra má za manžela cudzinca./Macedonca/
Majú 7 ročnú dcéru.Zaťko bol vo výkone trestu,v marci sa vrátil a išiel robiť do Nemecka.
Ich vzťah sa obojstranne rozpadá.Dcéra by sa aj rozviedla,ale sa bojí,či ju nebude vydierať dcérkou.On sa o ňu nevie postarať,ona je naviazaná na mame a na starých rodičoch ,ktorý jej s ňou pomáhali.
arizona
26.07.13,18:35
Kde ziju manzelia? Ake obcianstvo ma ich dcera? Treba napisat dolezite udaje,ak chces presnejsiu odpoved


Keby mali syna o toho by sa viac musela bat, o baby az taky zaujem nemaju :-/
buchač
26.07.13,18:48
Keď pôjdeme do extrému , tak žiadne opatrenia nebudú dosť adekvátne , aby nedošlo k únosu ...

Myslené všeobecne ...
lujza.j
26.07.13,18:51
pri Balkáncoch určite!...ich nezastaví nič...iba :cool:
orchydea
26.07.13,20:13
dcera s vnučkou na slovensku,zaťko má slov.občianstvo,ale pracuje v nemecku.Vnučka má slovenske občianstvo
arizona
27.07.13,04:06
to ma dcera vyhodu,lebo ak ma vnucka slov.obcianstvo,je slovenskou obciankou. Keby mala obcianstvo nejakej muslimskej krajiny,tak by sa fakt mohla bat unosu a nevratenia
lujza.j
27.07.13,04:18
bála by som sa aj pri dievčati, velké percento balkáncov sú už Slováci a ich komunita v De je obrovská...mať SK pas ...to bolo pre nich vždy ako prvé aby mali....v 90rokoch sobáše a manželstvá za prachy...len aby nemusel byť doma a bojovať....a tu sa nevedeli vmestiť do kože....teraz to tiež nie je iné, tiež tu vystrájajú len už nie tak viditeľne....
hubatá
27.07.13,05:14
Požiadať súd o vydanie predbežného opatrenia: zverenie do osobnej starostlivosti matke.
BXLmiami
27.07.13,09:40
Absolutne nič nemôžeš,ked ju bude chcieť zobrať tak ju zoberie.