seraffa
28.07.13,17:03
Chcela by som sa opýtať, moja mama má otvorenú živnosť, ja som nezamestnaná na úrade práce, mám 25 rokov a zvyknem jej vypomáhať s účtovníctvom, skladom čas od času aj s predajom, bez toho aby mi čokoľvek vyplácala len proste jej z nudy pomáham a hlavne v účtovníctve si zbieram vedomosti a prax, moja otázka znie či musíme uzavierať nejakú dohodu alebo pracovnoprávny vzťah alebo či môžem ako jej dcéra v tom pomáhať.
Ďakujem za odpovede
avalik
28.07.13,15:16
ivka70
28.07.13,15:17
Okrem toho vypomahania si studentka, zamestnana ci aky je tvoj status?
veronikasad
28.07.13,17:46
Ako uchádzač o zamestnanie nie si dôchodkovo poistená, nemôžeš mamke vypomáhať (aj bez nároku na odmenu) bez pracovnej zmluvy alebo dohody. Kontrolori Inšpektorátu práce to posúdia pri kontrole ako nelegálnu prácu.
marjankaj
28.07.13,17:50
Inak to dáva logiku. :eek:
Ak by mala živnostenský list a neplatila si odvody do SP(lebo nedosiahla príjem na platenie odvodov), tak by to legálne bolo.
veronikasad
28.07.13,17:53
Bez fakturácie (píše že nedostáva odmenu), by to v poriadku nebolo ani na živnosť. A živnostník na UP evidovaný byť nemôže
marjankaj
28.07.13,18:14
No jasné, to by nemohla byť evideovaná na UP. Ale fakturovanie nie je povinnosť.,
A mohla by tam pracovať na dohodu. Napríklad 6 hodín do mesiaca. Poprípade aj 0 hodín. Veď by sa to vykázalo na konci mesiaca(teda po prípadnej kontrole!!)
veronikasad
28.07.13,18:17
Súhlasím, len ako dohodárka by musela byť prihlásená v SP a ZP a v prípade živnosti - aspoň zmluva s matkou. A samozrejme evidencia dochádzky, tú dodatočne v prípade kontroly robiť nemôže (ak ju "načapu" na prevádzke)
marjankaj
28.07.13,18:30
Jasné, že by musela byť prihlásená na SP a ZP.
A čo sa týka dochádzky, tak snáď netreba cvikačky?:eek:
veronikasad
28.07.13,18:35
Nie, netreba cvikačky, ale nejaký dochádzkový list na prevádzke by bol (pre prípad kontroly) vhodný
marjankaj
28.07.13,18:39
Presne tak. Taký nám dávajú do účtovníctva. A je tam napísaný iba počet hodín. Teda sa to tam píše až po skončení pracovnej doby. Pracovníčka môže aj skôr odísť. K lekárovi a pod. Neviem ako by to mala inšpekcia možnosť kontrolovať.
veronikasad
28.07.13,18:44
Janko, taký kontrolorom nestačí. Mal by tam byť čas príchodu, aj čas odchodu
marjankaj
28.07.13,21:14
No môžeš mať pravdu. Ale aký predpis ukladá presný vzor?
http://www.poradca.sk/SubPages/OtvorDokument/pdf.aspx?id=99453
Tu je iba odporúčanie. Pre jedného zamestnanca-dohodára predsa nebude zavádzať nejakú knihu, naviac iba občasného.
Inak do témy ma nič nie je. Ale keď zadávateľke je to jedno, tak sa pýtam za ňu.:---