profesional
29.07.13,10:54
Predám rozhodcovský súd,

Rozhodcovský súd bol založený v roku 2012.

Súd má jedinečný rokovací poriadok - 199 paragrafov (prevažná väčšina rozhodcovských súdov má iba pár paragrafov skopírovaných zo zákona o rozhodcovskom konaní).

Tento rokovací poriadok umožňuje pri rozkazných konaniach a pri rozsudkoch pre zmeškanie dvojinštančnosť konania (možnosť opravného prostriedku).

Zároveň tento rokovací poriadok umožňuje ako jediný rozhodcovský súd na Slovensku vykonávať činnosť súdnych úschov. (peniaze, listiny...)

Zároveň má tento rozhodcovský súd jedinečný a veľmi sofistikovaný sadzobník poplatkov.

Súčasťou prevodu budú:

Spoločnosť s.r.o. ktorá rozhodcovský súd prevádzkuje

Rozhodcovský súd zriadený a prevádzkovaný s.r.o.

2 Domény typu .sk

Web rozhodcovského súdu s predplateným webhostingom na 1 celý rok

Emailové adresy rozhodcovského súdu

Telefónne číslo rozhodcovského súdu

Virtuálne faxové číslo rozhodcovského súdu - faxy chodia priamo na email podateľne súdu

Rokovací poriadok rozhodcovského súdu jeho úprava podľa potrieb nového majiteľa

Poplatkový poriadok jeho úprava podľa potrieb nového majiteľa

Rozhodcovská zmluva jej úprava podľa potrieb nového majiteľa

Rozhodcovská doložka jej úprava podľa potrieb nového majiteľa

Zmena registrácie v registri rozhodcov Ministerstva Spravodlivosti SR

Štatút rozhodcovského súdu jeho úprava podľa potrieb nového majiteľa

Štatút rozhodcovského súdu jeho úprava podľa potrieb nového majiteľa

Zverejnenie novej verzie Rokovacieho poriadku v Obchodnom vestníku ak nový majiteľ bude vyžadovať zmeny v týchto dokumentoch

Zverejnenie novej verzie Sadzobnika poplatkov v Obchodnom vestníku ak nový majiteľ bude vyžadovať zmeny v týchto dokumentoch

Zverejnenie novej verzie štatútu v Obchodnom vestníku ak nový majiteľ bude vyžadovať zmeny v týchto dokumentoch

Mimoriadna účtovná závierka s.r.o. ku dňu predchádzajúcemu dňu predaja (súvaha, výkaz ziskov a strát, poznámky k účtovnej závierke, ...)

12 hodín konzultácií pri spustení prevádzky resp. k činnosti súdu

Registračné sídlo s úschovou a doposielaním pošty pre rozhodcovský súd, v prípade ak nový majiteľ nemá k dispozícii vlastné

Zápis zmien do Obchodného registra v rozsahu zmeny vlastníka a v rozsahu zmeny sídla

Uloženie mimoriadnej účtovnej závierky do zbierky listín



Dôvod predaja: Venoval som tomuto biznisu pomerne veľa času a prostriedkov, ale mám dôležitejšie aktivity a môj deň má iba 24 hodín.

Doposiaľ som do rozbehnutia súdu venoval môj čas a náklady v hodnote skoro 30.000 Eur.

Cena za ktorú som ochotný súd predať: 22.000 Eur

Kontakt:
0918 413 177

[CLASSIFIED5604]