margaretiak
30.07.13,21:30
Dobry den, uz par dni mi nefunguje magiotvgo, co je doplnkova sluzba(zatial gratis) pre magio tv.
Snazil som sa ju vyreklamovat cez ich mail magio@ t-com.sk. Odtial mi odpisali z techgroup@ telekom.sk, ze uz mam pripadne staznosti pisat tam a dali mi nejaky rady, ktore samozrejme nefungovali, kedze som uz predtym skusal.

Vtipne je, ze mi potom odpisali tento mail.


Vazeny zakaznik,

dovolte nam, aby sme reagovali na Vas e-mail.

Vazeny zakaznik,

dovolte nam, aby sme reagovali na Vas e-mail.

"Nakolko sluzba ako taka funguje korektne, moze byt problem bud vo Vasom PC alebo nejaky specificky problem s Vasim konkretnym uctom. Ak sa uvedeny problem vyskytuje na oboch pripojenych PC, zaslite nam login a heslo, pod ktorymi sa prihlasujete, aby sme mohli otestovat Vas konkretny ucet. Ak sa problem vyskytuje len na konkretnom PC, odporucame Vam preinstalovat ViewRight Web aplikaciu a vymazat vsetky docasne subory (vratane cookies) z Vaseho PC."

Nikdy odo mna telekom a ani ziadna ina spolocnost nepytala prihlasovacie udaje a je to aj nepisane pravidlo, ze to ziadny spravca nepyta(phishing).
Chcem sa spytat, ci uz niekto zazil taketo konanie pri telekome. Moj tip je, ze im to spravuje nejaka externa firma, ktora nema pozadovane prostriedky na fixnutie problemu.

Dakujem
misoft
01.08.13,17:24
Už len text e-mailu naznačuje, že tvoj pôvodný e-mail bol presmerovaný, pretože v prípadoch poruchy je na stránke t-comu v časti Pomoc a podpora "kontaktný formulár" http://www.telekom.sk/kontakt/

Pozri si "hlavičku" toho e-mailu, kto je odosielateľ. Oni istotne nemajú nejakú "externú firmu" na spravovanie a opravy.
Pokiaľ tam nebude na začiatku www.telekom....... - je to podvodná stránka.