IvetaH
31.07.13,11:11
Mzdy sú za jún a dnes je 31.7.. Nová firma nemá dohodu na elektronické služby. A dnes to nevybavím, lebo konateľ pláva niekde v mori.
Ďakujem
ninka24
31.07.13,09:19
Myslím, že môže z toho byť nejaká pokuta, za nepodanie výkazu v stanovenej dobe. Počíta sa to za dni, pokým výkaz nebude doručený. Majú na to sadzobník, ale nebude to nič strašné. Už sa nám to 1x stalo, ale poisťovňa z toho v našom prípade nevyvodila žiadne dôsledky. Výkaz sme nemohli podať v papierovej podobe, pretože zamestnancov bolo viac, ako 2 - čo sú prípustné kolónky na papierovej forme výkazu.
Llívia
31.07.13,09:22
Mne bolo kedysi povedané, že sa to dá podať aj na nejakom "nosiči", napr. na kľúči - ten priniesť priamo do poisťovne. Skús zavolať na ich infolinku, čo ti poradia.

Edit: Zavolaj do príslušnej pobočky VšZP a nie na infolinku.
kn-alka
31.07.13,10:30
Koľko máš zamestnancov v tej firme? ..... mimochodom v jednej firme sa "zadarilo" vybaviť dohodu na el.služby až po polroku, posielala som výkazy s polročným meškaním a žiadna pokuta nebola..... zdravotné poisťovne zatiaľ takéto pokuty nadávajú - aspoň ja som sa so žiadnou nestretla
IvetaH
31.07.13,10:52
Skočila som tam, a trochu rozmýšľali, ale zobrali mi tie výkazy. Dúfam, že budúci mesiac to už budú mať.
Replasťačka
31.07.13,11:14
Aj na USB kľúči považujú za podanie v elektronickej forme, aspoň v Žiline, z vlastnej skúsenosti vo VšZP.