.Monkey.
31.07.13,18:19
Ahoj, mám menší problém a potreboval by som pomoc. Keď zapnem program Audacity a chcel by som si nahrať zvukový záznam, tak nahrá trebarz iba zvuk z videa alebo z hry no môj hlas nie. Skúšal som to nastavovať a opätovne nahrať no nešlo.Skúšal som to aj v nastaveniach zvuku no neviem, či som na niečo nezabudol. Ak sa nájde niekto, kto s týmto programom vie pracovať, tak nech mi odpíše. Ďakujem :)
misoft
31.07.13,16:36
Máš tam možnosť Pridať stopu - zvolíš Audio stopa a dáš Mono.
Takže nahráš zvuky z hry (zvoliť Mixer - preberá z PC)
Potom Pridať Stopu, Mono (zvoliť Microphone) a nahráš do druhej stopy svoj komentár. Výsledkom sú dve stopy, ktoré po súčasnom prehratí produkujú zvuky z hry a zároveň komentár. Ak to uložíš ako mp3 - v jednom kanáli bude hra, v druhom komentár. Žiaľ - skúšal som nahrať niečo z PC a zároveň z microphone - nedá sa.
Zatiaľ toľko (nepoužívam Audacity, i keď mám full).

129468129469129470129471129472129473
.Monkey.
31.07.13,17:07
Ak som to správne pochopil tak si mám vytvoriť 2x tie "obdlžníčky" a v jednom nahrať zvuky a v druhom mňa. Skúšal som, no nejak to nešlo mne nahralo to isté na jedno aj na druhé. Mám tam nastavené to prvé pravdepodobne na nahrávanie zvuku Speakers a potom tam kde je ten mikrofón tak tam mám FrontMic. Zatiaľ žiadna zmena. :(
misoft
31.07.13,17:14
Kanály musíš nastaviť na MONO - jeden ako zdroj bude Mixer (podľa ZK) - nahráš, druhý Mono potom mikrofón - vrátiš posuvník na začiatok a nahráš komentár.
Po prehrávaní však ZK (stereo bude prehrávať oba kanály naraz.
Pozri obrázky vyššie.
.Monkey.
31.07.13,17:42
Fuha. Tak to je dosť ťažké no. Nejak sa pokúsim to dať. Dik.
misoft
31.07.13,17:49
Ešte poznámka: pri nahrávaní druhej stopy tú prvú NEPOČUJEŠ! Takže správne načasovať komentáre.
.Monkey.
01.08.13,07:12
No tak toto som pochopil, lenže keď si nastavím mikrofón tak je ma slabo počuť vtom je problém. S Audacity už nejaké tie skúsenosti mám kedže na starom PC som ho používal no po zakúpení nového to nejak blbne. Slúchadlá aj mikrofón mám zapojení v prednom paneli. Na starom PC som nahral úplne v pohode zvuk aj komentár na jednom "políčku" nepotreboval som si vytvoriť dve. Možno, že mám problém v zvukovej karte. :/