Erika8642
01.08.13,11:43
Neurobila som na skuske jazdu na cvicisku, ale to sa dalo aj cakat, kedze moj instruktor stale na jazdach po mne vrestal a ja z tych jazd nemam v podstate nic iba strach.Teraz neviem ci mam ist na opravne skusky.Da sa urobit si niekde inde jazdy pred opravnymi skuskami? A o msiac sa stahujem do ineho mesta, tak neviem ci radsej tam nepojdem do druhej autoskoly a urobim vsetko odznova...Ale pisomne testy som urobila na plny pocet :-) Prosim poradte.
naty-ka
01.08.13,10:32
no to je síce pekne že si spravila test na plný počet ale to ti auto neodšoféruje :)...podľa mojich vedomosti, máš možnosť tri krát opakovať jazdu potom musíš isť znovu na kurz, po každom nespravení sa platia len kolky ale to neviem v akej sume to ti povedia aj v autoškole..a rada pre teba, povedz nejakému známemu,manželovi, priateľovi nech to parkovanie na cvičisku nacvičí s tebou na parkoviskách pred obchodnými domami :)
myrus
21.08.13,10:59
cauko, ja som robila vodicak v autoskole crs-servis, skus zavolat, urcite ti tam poradia...ochota bavit sa a vyriesit situaciu je tam k nezaplateniu! :)