evula46
01.08.13,14:26
Mala by som jednu otázku, ohľadne sťahovanie aplikácií do blackberry 9320 z počítača. Po príhlasení sa na účet do appworld, pripojení môjho mobilu do pc, začatia sťahovania nejakej aplikácie zadarmo, mi vypíše tabuľku s textom: blackberry rowld web plug- in error.An error has occurred communicating with the BlackBerry World Web plug-in. Please restart your device and try again. If you have content protection enabled on your device, please disable it and try again.
Pri tom mi po pripojení mobilu do pc zobrazí na displeji mobilu tabuľku, kde mám na výber: usb drive, sync media, charge only.
Sťahovanie mi vôbec nejde, pravdepodobne mobil a pc nekomunikujú. Tak som skúsila Desktop Software pre moje Blackberry. Po nainštalovaní mi to išlo, aj mobil komunikoval, no ako náhle som mobil odpojila a chcela pripojiť znova, Desktop Software mi nefungoval.
Prosila by som Vás o vyriešenie môjho problému, nejaký návrh alebo návod, ako by mi sťahovanie aplikácií cez pc do mobilu išlo.
Ďakujem pekne
Viper
06.08.13,11:47
Preco si aplikacie nestahujes priamo do mobilu z BBworldu ?
evula46
06.08.13,12:04
Pretože, mi mobil vypisuje, že má problém s pripojením na wifi, pri čom wifi mi funguje. So sťahovania aplikácií som zúfalá .
Viper
06.08.13,12:48