Theo
01.08.13,20:09
Dopl- nwelané koz?mi nabehlo :policajti chytali kozy sestrine kozy...no neviem akú by som schytal od reh.sestry Márii TOTO je MIMO mojej otazky!
Skoro pri každej stranke na iNet e miskášu reklamy,neželané blbosti a pod. niektoe sa ani nedajú ani dočastne zatvoriť.Je na to liek,ale nie moc drahý -prip.free ?Mám nový stroj s W 8 vôbec nechválim.-
arizona
01.08.13,18:38
si si precital po sebe, co si napisal? To o com tocis?
kopretinka
01.08.13,18:38
:eek: :D
buchač
01.08.13,19:07
Theo je dôchodca registrovaný v roku 2005 .....
Teraz sa zobudil a zistil , že existuje aj nejaký Win 8 ....

....či ...???
misoft
02.08.13,10:39
...asi sa s kómy prebral...... :D:D:D
julysak
02.08.13,12:52
Theo je dôchodca registrovaný v roku 2005 .....
Teraz sa zobudil a zistil , že existuje aj nejaký Win 8 ....

....či ...???

Starý chlípnik pozerá sexy stránky (nemá k tomu W 8 niečoí slušné na ochranu) a diví sa, že mu vyskakujú kozy (nestíha zavierať :D )
lujza.j
02.08.13,13:05
Theo je dôchodca registrovaný v roku 2005 .....
Teraz sa zobudil a zistil , že existuje aj nejaký Win 8 ....

....či ...???

Starý chlípnik pozerá sexy stránky (nemá k tomu W 8 niečoí slušné na ochranu) a diví sa, že mu vyskakujú kozy (nestíha zavierať :D )
Ty,ty,ty...nejak to poznas:D
misoft
02.08.13,14:37
Je na to liek,ale nie moc drahý -prip.free ?
Ach, Theo, Theo - liek na to existuje a je satarmo:
Nelez tam na tie stránky, nebude ti nič vyskakovať, nebude ti nič stáť, i tlak sa ti upraví a prestaneš písať ako Hotentót.
Theo
06.10.13,16:55
Aj Misoft?! myslím v minulosti sme takéto poznámky nemali,ostatný chlípníci?neviem čo to jea asi ani nechcem.Ďalší dobroprajnici-Neviem sa pozrieť tak lahko ako vy-Po druhej porážke mi ochrnula pravá strana,iste máte takých známych-že by aj v rodine ste našli niekoho?Ale vcelku som spokojný-síce na otazku som nedostal žiadnu odpoveĎ ,aj lekáriužkyvvli nadomnu-to adože druhá žltá karta,ako k tomu Isch čiže ischemická choroba srdca s infarktom/to už bolo dávnejšie .A to pred troma rokmy som behal po strechách panelákov aj rod.domov s parabolami,konventorom,a samozrejme učtovná firma tiež fungovala na plno aj pre klientov /23/lekári ma už 2x odpisovali a stále tu obchendujem.A keď je moja opatrovatelka preč-utekám na vozíku zapnúť si chlípne web Y?To by nebolo zlé...?
To nejako nepasuje.Hotentót-možno že v dejepise si nebol na úrovni-ani nevieš čo znamená.Čakám ešte takéto odpovede,predčo neviem zabránit v W8 vyskakovanie okien s reklamami?Aj na strankach,kde predtím neboli-YT,seznam.Spravte si psychotest z produkcie Menza,a kto má z vas vyše 130 toho beriem ako partnera.?130 neni až tak vela,lebo ten starý chlípnik /to slovo sa mi páčí! mal naposledy v 7O rokoch 137 bodov.teda to neznamená nič a pre mňa duplom...
arizona
06.10.13,17:36
https://adblockplus.org/sk/chrome

https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/adblock-plus/

vyber si podla toho, ci mas chrome,alebo mozilu...stiahni si a ziadne kozy ti nebudu vyskakovat .-)
misoft
07.10.13,09:13
Aj Misoft?! ...aj ja :D myslím v minulosti sme takéto poznámky nemali,ostatný chlípníci?neviem čo to jea asi ani nechcem.Ďalší dobroprajnici-Neviem sa pozrieť tak lahko ako vy-Po druhej porážke mi ochrnula pravá strana,iste máte takých známych-že by aj v rodine ste našli niekoho? Žiaľ - nie som veštec, teda tvoje zdravotné ťažkosti nepoznám. Ale vcelku som spokojný-síce na otazku som nedostal žiadnu odpoveĎ ,aj lekáriužkyvvli nadomnu-to adože druhá žltá karta,ako k tomu Isch čiže ischemická choroba srdca s infarktom/to už bolo dávnejšie .A to pred troma rokmy som behal po strechách panelákov aj rod.domov s parabolami,konventorom,a samozrejme učtovná firma tiež fungovala na plno aj pre klientov /23/lekári ma už 2x odpisovali a stále tu obchendujem. Ako dobre, že sa lekári mýlili..... A keď je moja opatrovatelka preč-utekám na vozíku zapnúť si chlípne web Y?To by nebolo zlé...?
To nejako nepasuje.Hotentót-možno že v dejepise si nebol na úrovni-ani nevieš čo znamená. Práveže viem - inak pozri si film Bohovia sa museli zblázniť - tak je Krovák - a Hotentóti boli podobný kmeň v Afrike - vypočuj si, ako komunikujú a prečítaj si otázku po sebe - skoro rovnaké.... Čakám ešte takéto odpovede,predčo neviem zabránit v W8 vyskakovanie okien s reklamami? Keby si preštudoval Poradu - našiel by si mnoho odpovedí, ako tomu predchádzať..... Aj na strankach,kde predtím neboli-YT,seznam.Spravte si psychotest z produkcie Menza,a kto má z vas vyše 130 toho beriem ako partnera. Nepotrebujem nejaké "merania" Menzy - viem istotne, že používam svoj vlastný sedliacky úsudok..... ?130 neni až tak vela,lebo ten starý chlípnik /to slovo sa mi páčí! mal naposledy v 7O rokoch 137 bodov Congratulation .teda to neznamená nič a pre mňa duplom...
.