lier
02.08.13,13:59
Ahojte, chcem sa opytat ci sa oplati založiť si s.r.o. svojpomocne - chodiť po úradoch, alebo skor osloviť firmu, ktora je v tom zbehla a nechať všetko na ňu? Ďakujem
kremienok76
02.08.13,12:18
Jednozanače osloviť firmu, máš bez starostí, vybaviť si musíš sám DU a overiť podpisy. ostané za teba vybaví firma a ešte v lepšej sume ako keby si si robil podaj na OR SR sám.
julysak
02.08.13,12:47
No ak je pre teba 200€ menej ako 25:D, tak im to daj
kremienok76
02.08.13,14:05
za 25 by si si sám založil sro ?
lier
02.08.13,15:52
ako urcite za 25 € sa neda urobit s.r.o. uz len to ze za kazdu volnu zivnost by som platil 5 €, lebo nemam elektronicky podpis. Nevies mi nejaku odporucit, s ktorou mas skusenosti?
kremienok76
02.08.13,16:02
ja mám skúsenosti len s mojou :D ale daj región možno o niečom viem.
Filip Glasa
10.08.13,08:40
ked si zalozis s.r.o. cez "zakladaciu firmu", tak ta to vyjde lacnejsie a mas to bez starosti. Cenovo najjednoduchsie zalozenie vychadza 250-300 eur. So vsetkymi poplatkami aj papiermi.
Lacnejsie to vychadza preto, lebo "zakladaci" maju 50% lacnejsie naklady na zalozenie ako ty, lebo to robia elektronicky.
Firmu si vyber podla toho, kde je to najjednoduchsie, najmenej papierovania, kde je ti jasna poplatkova struktura, kde ti vedia pomoct so zakladnymi otazkami.
Myslim ze sa tomu venuju desiatky az stovky firiem - je z coho vyberat.
PS - rovnako aj zmeny v s.r.o., alebo zakladanie zivnosti je pri elektronickej forme o polovicu lacnejsie, tak sa niekedy oplati vyuzit "zakladacov" aj na toto, kedze ti daju taku istu cenu ako stoja klasicke kolky, ale nemusis chodit na urady.
Economic
11.08.13,08:53
Záleží od toho, ako rýchlo ju chceš mať a či vieš urobiť všetky potrebné dokumenty správne. Treba zvážiť naozaj všetko. Dá sa urobiť aj cez profesionála na komplet služba za dobrú cenu, alebo len využiť služby niekoho kto má ZEP, aby si ušetril na súdnom poplatku. Aj toto je vhodná varianta.
Moja SRO
11.08.13,20:20
Jednoznačne osloviť firmu, je to lacnejšie, rýchlejšie a bez stresov, či podanie prejde bez problémov, alebo budeš po odmietnutí narýchlo niekoho zháňať, kto ti to opraví....