Jackline
15.03.06,11:39
ahoj poraďačky... nakoľko každá z vás má teraz kopec roboty, rada by som niektorej z vás, z Nitry, pomohla. Skončila som obchodnú akadémiu, a teraz som študentka VŠ. Mam teraz veľa voľného času, tak by som rada pomohla niektorej poraďačke, aby som trošku nevyšla z cviku... bezodplatne...diky
atramka
17.03.06,16:07
;) no Jackline, škoda že nebývam v Nitre, určite by som sa s tebou stretla, tak na dobrej káve alebo čajíku a možno by sme čo to aj s účtovníctvom porobili.
Určite potrebujú nejakú šikuľku na lepenie a zakladanie dokladov a na nahrávanie účtovníctva aj niektoré poraďáčky alebo poraďáci z Nitry. Veď sme tu ako jedna rodina a ty ponúkaš kamarátsku pomoc - to je pekné gesto.;)
Jackline
17.03.06,18:00
no, to je teda vazne skoda, ze nie si z Nitry. Ide mi hlavne o tu prax, a aby som nevysla z cviku.
Melnick
17.03.06,19:37
no, to je teda vazne skoda, ze nie si z Nitry. Ide mi hlavne o tu prax, a aby som nevysla z cviku.

Jackline ,prečo si z Nitry?:p :p
jamajka
17.03.06,20:40
ahoj poraďačky... nakoľko každá z vás má teraz kopec roboty, rada by som niektorej z vás, z Nitry, pomohla. Skončila som obchodnú akadémiu, a teraz som študentka VŠ. Mam teraz veľa voľného času, tak by som rada pomohla niektorej poraďačke, aby som trošku nevyšla z cviku... bezodplatne...diky

Jackline, škoda že si sa ozvala až teraz;) . Už mám skoro všetko hotové, mohli sme pekne spolu sedávať po večeroch:D . Ak budeš aj o rok potrebovať prax... ozvi sa;) .
Jackline
19.03.06,18:14
Jackline ,prečo si z Nitry?:p :p


no, ano priamo z Nitry...:D