Andy5
05.08.13,12:23
Ahojte poradaci, chceli sme ísť s manželom na dovolenku cez last minute. Našli sme niečo cez CK Solvex. Reagovala som, poslali mi zmluvu o obstaraní s tým, že treba do 3dní zaplatiť. Šiesty zmysel mi povedal, aby som si zistila čo je solvex zač. Našla som samé negatívne referencie, tak sme nič nezaplatili. Zostalo ticho,nik nás nevyzýval zaplatte, žiadna komunikácia. Večer pred nástupom na dovolenku, volá pani z CK že sme nezaplatili a že nám pošle 100% storno. Bola som nahnevaná, čo to je za správanie. Nič nám neposlali, žiadna komunikácia, žiadny telefonát pani zaplatte, absolutne nič a potom ako keby len na to čakali večer pred odchodom telefonát.Poradte čo s tým.
Tweety
05.08.13,10:36
A bola vôbec podpísaná zmluva?
MarcoM
05.08.13,10:36
Podpísali ste niečo? Ak nie tak majú smolu.
Andy5
05.08.13,10:45
Práve že podpísali, ale už som bola cez LM aj v minulosti,rezerváciu som mala len do nasledujúceho dňa do 9hod.ak by som nezaplatila zájazd ide do predaja. Títo neposlali žiadne podmienky,čušali ako voš, až večer pred odchodom sa ozvali.Toto je totálna vychcanosť a nemá nič spoločné s dobrými mravmi v podnikaní.
Tweety
05.08.13,10:47
Andy5 (Dnes 13:45) Práve že podpísali, ale už som bola cez LM aj v minulosti,rezerváciu som mala len do nasledujúceho dňa do 9hod.ak by som nezaplatila zájazd ide do predaja. Títo neposlali žiadne podmienky,čušali ako voš, až večer pred odchodom sa ozvali.Toto je totálna vychcanosť a nemá nič spoločné s dobrými mravmi v podnikaní.

Ak ste podpísali, súhlasili ste s podmienkami.
arizona
05.08.13,11:13
Ak ste podpisali zmluvu, tak oni vam zajazd rezervovali,mozu ziadan nahradu usleho zisku.
Je vasou chybou, ze ste neziadali storno.

Ano, suhlasim s tebou, ze to bola z ich strany mozno "vychcanost",ale tu im budes tazko dokazovat napr. na sude...
Ale vy ste tiez neboli ferovi, ked ste "hrali mrtveho chrobaka", nie?
Vy ste tiez urobili chybu,lebo ste zajazd nestornovali-urcite ste takuto klauzulu podpisali aj v zmluve,kde bolo uvedene ako treba postupovat.

Recenzie sa vyhladavaju pred podpisanim zmluvy, nie az po nej.
alaya1
05.08.13,12:01
Ked ste podpisali zmluvu, suhlasili ste s ich obchodnymi podmienkami, aj sankciami, ktore z toho vyplyvaju. Nemyslim si, ze vas mali oni vyzyvat, nakolko predpokladali, ze ked nieco podpisete, s tym aj suhlasitea dodrziavate platnu zmluvu.
kaymo
06.08.13,10:59
Nuž, nerozumiem presne, či ste podpísali samotnú zmluvu, alebo len nejaký zdrap a komu vlastne a kde. Spomínate rezerváciu. Ak ste niečo rezervovali a zostalo len pri rezervácií, tam nie je nič. Ak ste ale niečo rezervovali, objednali a dali Vám údaje na zaplatenie - bankové číslo a podobne, vtedy sa očakáva zo strany cestovky platba.
Ak Vám nedali platobné informácie, potom si sami nasypali popol na hlavu, pretože sa môžete odvolať na to, že ste stále čakali inštrukcie a ďalšie informácie.

Solvex má na celom webe zlé referencie, ale to koniec koncov každá CK, lebo každému s alepšie píše nadávka a sťažnosť. Má motiváciu niečo písať v snahe pomstiť sa a vyzúriť. Spokojný klient nenapíše takmer nikdy nič. Nájdi mi stránku kde sa hocijaká CK chváli.