kepso
05.08.13,15:22
Dobry den
Mam plan podnikat v okruhu marketingu,reklamy a podnikania celkovo . No najskor chcem zacat tak ze by som ponukal sluzby spolocnoti inym spolocnostiach. Cize by sa mohlo jednat aj o konflikt zaujmov dotknutych stran. Je mozne uzavriet so spolosnotami zmluvy o dohodach kde by sa vynechal konflikt zaujmov ? Alebo ako to robit tak aby to bolo robene ako napr financne poradenstvo , kde sa pnukaju sluzby viac bank, poistovni,.... ? Teda jak to fin poradensvo teda funguje, pochybujem ze nekto zavola a spravia s nim dohodu? Dakujem
marjankaj
07.08.13,11:53
To si na tom dobre.
Ja z toho, čo si napísal, nerozumiem nič.:eek:
taiko
07.08.13,12:04
comu nerozumies? kolega chce podnikat v oblasti podnikania a ponukat sluzby spolocnosti zaoberajucej sa financnym poradenstvom inym splocnostiam, ktore nechcu zavolat a urobit s nim dohodu. K tomu je potrebne zabezpecit, aby sa nejednalo o konflikt zaujmov medzi dotknutymi spolocnostami, prostrednictvom podnikatela, ktory najprv musi zistit, ako to financne poradenstvo funguje. Ale ako z nadpisu vyplyva, to je iba nejaka nejasnost. Jasne ako facka !!! :-D
taiko
07.08.13,12:14
kepso, so vsetkou uctou. Nie som odbornik, ale podla mna je zakladom marketingu a reklamy komunikacia. A musim povedat, ze ak by si mi cokolvek odkomunikoval tak, ako si komunikoval svoju otazku, obavam, ze na mne by si veru nezarobil ani na slanu vodu.
Skus otazku preformulovat, aby mala hlavu aj patu. Aby bolo jasne, co su vstupy a co by malo byt na vystupe, ktory od cloveka, ktory Ti ma poradit ocakavas.
Neboj, nikto Ti Tvoj podnikatelsky plan nechce ukradnut.:)
marjankaj
07.08.13,12:23
Jáááj, teda vy ste kolegovia. To sa potom nedivím, že ty si v obraze.:roleyes:
taiko
07.08.13,12:35
LOL
fortunka
07.08.13,12:37
no ja som na tom podobne, 3x som si precitala obe vysvetlenia a jasne ako facka mi to nebolo dlho :P Je to super formulovane a super napisane... uuplne jasne :)
K teme: Konflikt zaujmov je podla mna vtedy ak zamestnanec pracuje v rovnakom obore mimo svojho zamestnavatela/firmy. Vtedy je potrebne mat pisomnu dohodu o tom, ze zamestanvatel s tym suhlasi... medzi ostatnymi klientmi ako takymi moze ist tiez o nejaky konflikt, ALE to sa uz potom dohaduje v zmluve, ktoru si na vytvorenie toho-ktoreho diela/reklamy/sluzby vystavite.
taiko
07.08.13,12:49
jaaaajj, ved ja som to myslel ako vtip, Ma nenapadlo, ze to bude brat niekto vazne :-D
marjankaj
07.08.13,12:50
No čo už s tebou, keď si taký presvedčivý:---
taiko
07.08.13,12:50
No som zo seba teraz urobil riadneho mameluka smile
marjankaj
07.08.13,12:52
No ale ako sa zdá kepsa si asi presvedčil:---
Už sa asi dozvedel všetko, čo potreboval:D
fortunka
07.08.13,12:53
:)
taiko
07.08.13,12:54
jezis no dufam, ze si nieco niekde precita nez pojde na nejake jednnaie s partnermi :-)
kepso
07.08.13,13:13
blbost
Braňo
07.08.13,13:17
mám pocit, že chceš ponúkať finančné poradenstvo nejakej skupiny ale pod svojou hlavičkou?
marjankaj
07.08.13,13:27
Kepso, no nemôžem s tebou nesúhlasiť:D
Ale otázku si dal ty? Či?:rolleyes: