Barsa117
06.08.13,08:08
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či v rámci návrhu na zápis zmeny zapísaných údajov o SRO do obchodného registra, existuje niečo ako doplnenie žiadosti na zápis zmien? Už som v štádiu plynutia lehoty na podanie odvolania, samozrejme chyby v námietkach som si vedomá a preto by som rada vedela, či je možné len doplniť námietky lebo bohužiaľ odvolávať sa nie je voči čomu...ďakujem
kremienok76
06.08.13,06:23
V lehote je potrebné podať námietku proti odmietnutiu zápisu zmeny a doplniť chýbajúce resp. opraviť chybné údaje. Ak správne rozumiem.... či chceš doplniť niečo čo v pôvodnom návrhu na zápis zmeny vôbec nebolo ?
Barsa117
06.08.13,06:39
nie, práveže už som podala námietky, v ktorých mi ale chýbalo jedno vyhlásenie...teraz mi plynie 15 dňová lehota na podanie odvolania, ale keďže som si vedomá, že vyhlásenie malo byť súčasťou námietok nemám sa prečo odvolávať a nechcem podávať znova celý návrh a platiť kolky...preto ma zaujíma či existuje nejaký inštitút na základe, ktorého by som len námietky doplnila
kremienok76
06.08.13,06:45
a čo si podávala v námietkach aj niečo iné bolo vytknuté ?
Barsa117
06.08.13,12:52
boli tam aj iné veci, ktoré som doplnila...toto vyhlásenie súviselo so zvýšením základného ímania spoločnosti