luluhaha
15.03.06,11:56
Prosím o radu skúsenejších - robím to správne, keď zrážku za SL, ktoré majú zamestnanci platiť z čistej mzdy dám v programe (záložka čistá mzda,
nezdaniteľné náhrady s mínusom?) - tým pádom sa to odráta zamestnancovi z čistej mzdy. Je to OK?
Tweety
15.03.06,10:57
Prosím o radu skúsenejších - robím to správne, keď zrážku za SL, ktoré majú zamestnanci platiť z čistej mzdy dám v programe (záložka čistá mzda,
nezdaniteľné náhrady s mínusom?) - tým pádom sa to odráta zamestnancovi z čistej mzdy. Je to OK?
Zrážky robíme z ČM.:cool:
luluhaha
15.03.06,11:02
Ale do ktorého okienka to dáš, prosím Ťa????
Tweety
15.03.06,11:06
Ale do ktorého okienka to dáš, prosím Ťa????
Prakticky Ti neporadím, lebo nerobím v Pohode. Skús urobiť takto výpočet a potom odkontroluj a uvidíš, či je to správne.:cool:
luluhaha
15.03.06,11:10
A čo suma ktorá je platená zo SF na stravné lístky - má byť na výplatnej páske, alebo nie???
Chobot
15.03.06,12:34
A čo suma ktorá je platená zo SF na stravné lístky - má byť na výplatnej páske, alebo nie???

Nie, to sa na páske neuvádza, rovnako ani suma, ktorou prispieva na stravné zamestnávateľ.

V podstate ani tá suma, čo platí zamestnanec by na páske uvedená nebola, keby za lístky platil v hotovosti. Je to tam len preto, lebo je to zrážka z čistej mzdy.
luluhaha
15.03.06,12:40
Ďakujeeeem Vám všetkým za pomoc - sama by som si neporadila.
Dana Schubertová
30.03.06,14:37
ja to do výplatnej pásky dávam, v personalistike , v karte zamestnanca sa dajú v spodnej časti nahrať zrážky zo mzdy a ja ich tam každý mesiac nahrám podľa skutočného odberu pred spracovaním miezd a ono sa to potom na výplatnej páske zobrazí.Bola a je to aj pômôcka pre mňa, lebo keď si dám potom vytlačiť prehľad o zrážkach mám to rýchle a presne.
Dada
13.04.06,04:31
Prosím o radu skúsenejších - robím to správne, keď zrážku za SL, ktoré majú zamestnanci platiť z čistej mzdy dám v programe (záložka čistá mzda,
nezdaniteľné náhrady s mínusom?) - tým pádom sa to odráta zamestnancovi z čistej mzdy. Je to OK?

My máme nastavené v Globálnom nastavení - Mzdy1 - Nezdaniteľné náhrady (a v tom okienku dopísané Stravné lístky). A keď máš výplatnú pásku (list), tak už len mínusom nahodíš do kolónky Stravné lístky čiastku, ktorú zrážaš zamestnancovi.