ccokoladecka
06.08.13,16:01
dobrý deň,chcem sa spýtať a u uistiť sa vo veci služobných ciest alebo práce cez víkend, ak máme zamestnancov, ktorí majú pracovný čas od pondelka do piatka, ale niekedy sa stane, že výjde služobka na víkend. Sú odmeňovaný mesačnou mzdou.Dohodnuté je, že si za môžu zobrať náhradné voľno za hodiny strávené na SC nad rámec týždenného prac. času. Ja sa pýtam, či je správne, že v tomto prípade nemajú nárok na žiadne mzdové zvýhodnenie (nejde o prácu vo sviatok, ale víkend)?A ďalej, ak by SC pripadla na sviatok a takisto si berú náhradné voľno za hodiny, chápem správne §122 ods. 2, že nemá nárok na mzdové zvýhodnenie? pretože sa čas čerpania náhradného voľnoa považuje za odpracovaný čas a má nárok na mzdu - sviatok sa mu prepláca priemerným zárobkom v mzde. Poprosím vás vysvetlenie, aby som zamestnancom nepoškodila.Vďaka.
Tweety
06.08.13,14:04
AK to majú ako nadčas,( aj keby to boli sviatky)nemajú už potom nárok na náhradu. Ale aj tak, za víkendy nie sú žiadne zvýhodnenie, náhrady.
ccokoladecka
06.08.13,14:18
dakujem, takže v tomto prípade im vyplatím len stravné a môžu si nadčas vybrať. A ešte ďalej, ak majú v zmluve uvedené, že v mesačnej mzde je zahrnutých 150 hodín ročne nadčasov? takisto sa to dá takto aplikovať?
ccokoladecka
06.08.13,14:21
a ešte v súvislosti s týmto ma napadá jedna varianta, na ktoru si neviem definitivne odpovedať a to, keď sviatok pripadne na pracovný deň (teda po-pia) a oni majú v tento deň služobku, tak sú odmeňovaný mesačnou mzdou - majú sviatok v mzde zaplatený a majú nárok si vybrať náhradné voľno, lebo im nepalíme mzdové zvýhodnenie vo sviatok? t.j. budú mať náhradné voľno zaplatené druhýkrát za ten istý deň. je tak správne?