Matúš Ravas
06.08.13,18:39
Ahojte ľudia!
buchač
06.08.13,16:46
Všetko , čo je na uvedenej stránke zvýraznené tým červeným (okrem troch úvodných otázok ) Ťa malo varovať , že je to odrb ...

Čo máš robiť ???
Dlab na to , šetri si nervy ...

Ale sebakritika je pekná vlastnosť ... :D
duves
06.08.13,17:32
Sadnime si všetci za PC a zarabajme na internete 3 tisic dolarov a viac. Len kto nam navarí?
buchač
06.08.13,17:39
....mne by stačila aj tisícka .....
duves
06.08.13,18:05
neboj, najdu sa aj takí, čo 3 stovky by brali za tukanie do klavesnice
KoxXxo
06.08.13,18:21
To bolo praktické cvičenie, prvá lekcia!
arizona
06.08.13,19:02
http://www.akozarobitnainternete.sk/obchodne-podmienky/

Nemusis cakat na odpoved,aby si nepresvihol lehotu. To nemaju uvedene v obch.podmienkach,aby si cakal na odpoved. Knihu a vsetko co ti poslali k nej pekne zabal a posli im to na adresu aku udavaju v obch.podmienach.
Jedine ak by ti peniaze neposlali vcas, tak sa obrat na SOI, nech ich preveria.

PS: Cudujem sa, ze niekto naleti na kupu tej knihy. Uz len prva strana tej web-ky je laicka,vulgarna,vtierava a podozriva.
misoft
07.08.13,15:37
S tým PS súhlasím - len naivný by na to skočil (žiaľ - je ich dosť).
Peggynka
07.08.13,16:06
Hehe,aký podvod ? Mimoškolská vzdelávacia činnosť,ako je to uvedené tu:
http://foaf.sk/firmy/290964#zaznam
Michal Kocis
11.08.13,22:12
Dobry den, preco si kupujete moje produkty, ked viete ako zarabat peniaze na internete??? V emaile ste mi napisal ako dovod pre vratenie penazi, ze je to pre vas zlozite a neprehladne vysvetlene, tu pisete ze vsetko ste uz davno vedel... Zaujimave, ze ini ludia su spokojny a este nikto okrem vas nepoziadal o vratenie penazi. A tiez je zaujimave ze hned po stiahnuti produktov mi pisete ze chcete vratit peniaze a ked vam do hodiny neodpovedam, tak mi posielate 20 agresivnych emailov s nadavate mi do odrbavakov? Mimochodom peniaze som vam posielal spat na PayPal a nie na cislo uctu ktore ste mi dal...
Michal Kocis
11.08.13,22:33
Och boze, nechapem co by malo byt v 21 storoci naivne na kupe informacii cez internet? Ale uznavam ze ta webstranka by mohla byt trochu presvedcivejsia. Ked sa mi bude chciet, tak ju trochu vyladim.
kopretinka
12.08.13,06:45
ľudia sú spokojní? :D Nie,iba sa hanbia si priznať,že sú takí sprostí a naleteli..
julysak
12.08.13,06:45
A ja blbec zadarmo :D :D
misoft
12.08.13,07:57
Naivné? Skôr hlúpe! Kupovať informácie, ktoré sú verejne dostupné, od stránky, ktorá si ich len okopíruje a potom predáva. Viete, ako sa tomu vraví? O**b!
Emka Roman
12.08.13,09:15
Za 39 € ??? Jak zadarmo.

Ja som mal kedysi niečo v oblasti zmenárenstva. A polhodinové cvičenie ma vyšlo na 140 000 Sk !
Matúš Ravas
12.08.13,16:40
Presne :))
Matúš Ravas
12.08.13,16:50
A mimochodom, mohli ste si nastaviť nejakú automatickú odpoveď na e-maily že nie ste doma a že nebudete odpovedať na e-maily. Na Gmail sa to dá, aj na Yahoo!, na Zozname. Ak by mi prišiel e-mail napr: " Dobrý deň. Ďakujem že ste ma kontaktovali, ale práve vám nemôžem odpovedať pretože som v zahraničí. Zo zahraničia prídem 12.8 a ihneď ako bude možné, Vám odpíšem." Takýto e-mail keby mi prišiel tak by som vám nenadával ale počkal by som. No ako by ste sa cítili keď by Vám nikto neodpovedal, a chceli by ste naspäť svoje peniaze? Tak som napísal veľa e-mailov (v jednom bola nadávka) nech mi vrátite peniaze. Až dnes mi prišiel e-mail že mi posielate peniaze a zároveň e-mail od PayPalu že mi naň došli peniaze (mimochod 1,75€ a neviem prečo, pýtam sa tu:http://www.porada.sk/t222171-co-znamena-refunds-to-credit-card-na-paypale.html#post2394732). Takže takto.
Matúš Ravas
12.08.13,17:00
Nechcel by som... :)
Michal Kocis
12.08.13,22:19
Ved z cudzieho krv netecie nie? Preco nevytvoris nieco ty? Si to kupoval s tym zamerom ze poziadas o vratenie penazi a este mas tu drzost to zavesit na internet? Hajzlik nenazrany. Ale ak nevies tak existuje autorsky zakon a ja som ti nedal povolenie na sirenie mojich produktov. Podavam trestne oznamenie a toto ta vyjde draho.
Dáša_
13.08.13,05:54
Tak by som Matúš povedala, skús takú knihu napísať sám. Ak bude len trochu motivačá, ľudia také kupujú stále. Aj ke´d je pravda, že čítaním takýchto kníh zarobí hlavne autor knihy :D
Dáša_
14.08.13,05:28
Takto to poviem - knihu som si prečítala. Považujem sa na internete za "starú páku" :D - (len pre zaujímavosť, prvé komerčné dáta som cez internet posielala do ameriky niekedy koncom roku 1993, tuším to bolo pomocou sanetu). Na internete už skoro 10 rokov zarábam, tak, že ma to vcelku v pohode uživí - mám rozbehnutých viacej veci. Napriek tomu musím povedať, že ma Michalova kniha inšpirovala. Jasne, nie je to štylistický zázrak, sú tam aj vecné chyby, aj pravopisné. Ale to ma vôbec neruší. Našla som tam iný pohľad na to, o čom premýšľam už asi pol roka.
A ešte by som k tej knihe dodala, nech robí človek čokoľvek - mala by to byť vec, čo ho baví, o ktorej niečo vie. Ku ktorej má čo povedať. Potom je všetko ľahšie.
kopretinka
14.08.13,05:34
dať linky na fotobanky .....a tvrdiť,že to je ľahký zárobok,netreba mu venovať skoro žiadny čas a zarobí sa na tom kopa peňazí........je prinajmenšom klamanie.
Dáša_
14.08.13,05:46
nie je všetko pre každého :D kto má dobré oko na super zábery, verím, že zarobí a celkom ľahko. Ono je to pri všetkom... aj pri písani reklamnych článkov, aj pri recenziach. Stále platí podľa mňa to, čo som povedala vyššie - musíš mať čo povedať. Darmo budem chcieť robiť recenzie kníh, keď som spolu s povinným čítaním prečítal 10 kúskov. A potom už len telefónne zoznamy a vkladné knižky :)
kopretinka
14.08.13,05:51
Dáša,ty sa rozumieš do fotenia? lebo mať oko na toto vôbec nestačí
Dáša_
14.08.13,05:56
ja len tak okrajovo - ale mám známu, ktorá to oko má. A sledujem ju od kúpenia prvého lepšieho foťáku a prvého profesionálneho svetla. A jej fotky fakt stoja za to. Verím, že by uspela aj tým, že predá svoje zábery do fotobánk. Len tak povedľa, nie samozrejme ako jediný zdroj príjmu.
kopretinka
14.08.13,05:58
aha,takže o fungovaní fotobanky nevieš nič.....
Dáša_
14.08.13,06:16
jasne o tom nič neviem, keď budem potrebovať, tak budem zisťovať.
Mne skôr ide o to, že som tam našla trochu iný pohľad na vec, kotá ma zaujíma. Ani by ma nenapadlo pozrieť sa na to takto - keby ma napadlo, tak si informacie najdem. takto ich už viem :)
Jasne, ze tam bolo vela nepresnosti, nejasnosti. Ale mne osobne to nieco dalo.
luja5
14.08.13,06:58
Ahoj človek!
"Ahojte ľudia!" nie je podvod :rolleyes:.
Matúš Ravas
14.08.13,08:29
:D
misoft
14.08.13,11:05
Pretože nevie posielať cez i-banking, tak radšej takto PayPal.
misoft
14.08.13,11:08
No má tam toho neúrekom - potom je jasné, prečo "nestíha"
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=174956&SID=8&P=1
Michal Kocis
20.03.17,15:35
Uz je to par rokov a rozhodol som sa zverejnit tieto informacie na mojej web stranke zadarmo. 51 sposobov ako zarobit na internete si mozete precitat na http://www.akozarobit.sk/sposoby-ako-zarobit-na-internete/.