tatoko
06.08.13,21:46
Dobry vecer , poradte mi prosim . Dna 17.07.2013 som sa mal hlasit na up v Kosiciach,ale tak isto som toho dna zacal PN. Dorucil som kladenku na UP , no vratnik ma uz nepustil za pracovnickou ku ktorej patrim,lebo zacali obedy,tak som kladenku nechal u pracovnicky v podatelni. Lenze doslo mi oznamenie o vyradeni z evidencie nezamestnanych z dovodu nespoluprace , lebo sa moje kladenky stratili ,co som sa dozvedel ked som bol vcera t.j.5.8.2013 na UP odniest ukoncenie PN. Mam vraj napisat odvolanie , ale vraj mi to aj tak nepomoze , lebo nemam ako dokazat ,ze som tam kladenku doniesol .
Llívia
07.08.13,05:34
A chceš poradiť ako napísať odvolanie? Alebo čo máš robiť? Alebo...?
tatoko
10.08.13,20:28
Neviem ako dalej reagovat , ako napisat odvolanie , vobec neviem ake mam teraz moznosti
avalik
10.08.13,20:32
ved napis odvolanie a vysvetli im to tak ako tu nam

inac davat nejaky original z ruky, bez potvrdenia prevzatia je velka odvaha - a vysledok vidis
misoft
11.08.13,07:02
Súhlasím - taký dokument z ruky dať - toť odvaha. Ja sa mu len čudujem - babenky na obede, on nezamestnaný - nemohol počkať, kým sa vrátia z obeda a dať to pekne z ruky do ruky? Veď času mal habadej!
tatoko
11.08.13,18:19
ono prave ze baby z podatelne akurat odchadzali na obed. prevzali mi to a ja som odisiel , akurat ze sa moje kladenky stratili
avalik
11.08.13,19:28
mas potvrdenie o tom, ze prevzali?